טיול לפרו וברזיל

head-line2

טיול לפרו וברזיל למטייל העצמאי

פרו וברזיל למטייל העצמאי
השילוב של פרו וברזיל מפגיש אותכם עם 2 עולמות שונים. מצד אחד פרו, עם התרבויות העתיקות, הטבע, השווקים הססגוניים, הנופים המגוונים. מצד שני ברזיל, עם החופים המפורסמים של ריו ועוצמתם של מפלי האיגואסו, אתר אשר נבחר לאחד מפלאי עולם הטבע. הצטרפו אלינו לטיול לפרו וברזיל. ללא ספק שילוב מנצח.

טיול לפרו ובריזל עצמאי - תכנון הטיול לפרו וברזיל

יום 1 - הגעה ללימה

בשעות הערב ובהתאם לשעת הטיסה. נחיתה בלימה בירת פרו. קבלת פנים על ידי הנציג המקומי והעברה פרטית למלון.

לינה בלימה

יום 2 - סיור בבירה לימה  ובהמשך טיסה לארקיפה

לאחר ארוחת הבוקר, נסיעה לסיור בלימה, עיר בת כ- 500 שנה, עם אוכלוסייה של כ- 8 מיליון תושבים. נבקר במרכז האזור העתיק של לימה ובו נמצא את הפלאזה דה ארמאס המפורסמת, ארמון הממשלה ועוד. המשך בסיור בפרבר סן איזידרו, בבית העירייה המפואר ומקומות נוספים מעניינים ומרתקים. נמשיך בביקור במוזיאון לארקו הררה  (Museo Larco Herrera), הממוקם באחוזה מן המאה ה- 18, ובו תזכו לסיור פרטי בו נתרשם מאוספי כלי חרס, כלי כסף וזהב ועבודות טקסטיל אשר מעידים על ההיסטוריה הפרה-קולומביאנית המרתקת של מדינת פרו. בתום הסיור, העברה  לשדה התעופה לעלות לטיסה לארקיפה. לאחר הנחיתה, קבלת פנים על ידי הנציג מקומי העברה למלון.

לינה בארקיפה

יום 3 - סיור בארקיפה ונסיעה לעבר קניון קולקה

היום תצאו לסיור בן כ- 3 שעות בעיר ארקיפה, עיר קולוניאלית יפיפייה. היא בנויה סלע וולקני לבן מוקפת הרי געש (אינם פעילים), וחלק גדול מהם מושלגים. ביקור במנזר סנטה קטלינה מהמאה ה-16, בכיכר המרכזית, ובשכונות יאנאווארה (Yanahuara) וקאיימה (Cayma) המייצגות החיים הקולוניאליים בבית הנזירים הישועי. המשך נסיעה אל עבר קניון קולקה, קניון עמוק פי שתיים מה-"גרנד קניון" האמריקאי ואחד מהעמקים היפים בדרום אמריקה. תעברו על פני קבוצת כפרים קטנים מסביב נוף טרסות חקלאיות והרי האנדים המרהיבים. תוכלו ליהנות בנוסף ממראה צבעוני ומקסים הודות לתושבי המקום הלובשים גם היום תלבושות מסורתיות ססגוניות . סיום הסיור במלון בקולקה.

לינה בקוקלה

יום 4 - מקניון קולקה לקרוז דל קונדור - ביקור באתר סילוסטני - פונו

אחרי ארוחת הבוקר, יציאה לכיוון פונו ובדרך נעצור ונבקר ב-   Cruz del Condor "צלב הקונדור". נקודת תצפית ממנה ניתן לצפות על הנוף עוצר נשימה של קניון קולקה ולהבחין בעופות הדורסים יוצאים עם השחר. תזכו לראות את עופות הקונדור המפורסמים של דרום אמריקה עפות בכמויות.
בהמשך בנסיעה לפונו, נבקר באתר הקבורה סילוסטני (Silustani), במקום  קבורים בני שבטים ומלכויות שנכבשו על ידי עם האינקה והוא משמש עד היום לאתר פולחני סתר. הגעה לפונו בסוף היום. פונו היא עיירה עתיקה על שפת אגם טיטי קקה בגובה של 3850 מטר.

לינה בפונו

יום 5 - שייט ואיים צפים על פני אגם טיטי קקה

מוקדם בבוקר תצאו בשייט באגם טיטי קקה אל עבר קבוצת איים צפים, פרי ידי אדם, עליהם חיים בני שבט האורוס. האיים עשויים קני טוטורה (Totora) המקנים להם קרקע ספוגית חזקה והם בגודל עשרות מטרים ריבועים כל אחד.
לארוחת צהריים, העשויה מגידולים שונים שגודלו בטרסות שמסביב לבתי התושבים, יציאה לטיול באיים טבעיים שבאגם, ביניהם אי טקילה -  Isla Taquile - המפורסם בשל עבודות הטקסטיל - עבודת היד שהגברים טווים מחוטי צמר צבעוניים שמכינות נשותיהם.

לינה בפונו

יום 6 - פונו - קוסקו

בהתאם לשעת הטיסה, העברה לשדה התעופה של חוליאקה לעלות לטיסה לקוסקו. לאחר הנחיתה, קבלת פנים והעברה למלון. המשך חופשי להסתגלות והכרת המקום בקצב שלכם.

לינה  בקוסקו

יום 7 - ביקור באזור טרסות מלח וחקלאות מתפתחת - טיול בכפר צ'ינצ'רו הססגוני

לאחר ארוחת הבוקר יציאה לכיוון עמק הקדוש. בטרם תגיעו ליעד, ביקור בדרך באתר הניסויים החקלאיים בכפר. שם תכירו את כפר מאראס ובטרסות המלח של האזור, כפר הררי שמעל העמק. הדבר המעניין הוא איך אנשיו מפיקים כמויות גדולות של מלח ממעיין מלוח שסמוך למקום. מכרות המלח נקראים Salinas de Maras. המשך סיור במוראיאתר טרסות מעגליות קונצנטריות המדמות את ההבדלים המיקרו אקלימיים השונים, ובהם ניתן לגדל גידולי חקלאות אנדים שונים.
נכיר גם את העיירה צ'ינצ'רו (Chinchero). הגעה לאורובמבה והתמקמות במלון.

לינה באורובמבה

יום 8 - עמק הקדוש - רכבת לעיר האבודה - מא'צו פיצ'ו

בבוקר תבקרו בשוק העיירה פיסאק. ניתן להתרשם מהשפע שבו: ירקות, פירות,  עבודות אומנות וקרמיקה יפיפיות.
המשך נסיעה אל עבר הכפר אינקאי קטן "אויינטאיטמבו" , ובו אתר ארכיאולוגי חשוב המאפשר הצצה אל תרבות הטוואנטיניסוי. בשעות הצהרים תעלו לרכבת עם חלונות פנורמיים (Inca Rail)  וניסע לאורך נהר אורובמבה אל העיירה אגואס קלייטנס (Aguas Calientes), בה תחנת העיר האבודה מאצ'ו פיצ'ו.

לינה באגואס קליינטס

יום 9 - אגואס קליינטס - העיר האבודה מאצ'ו פיצ'ו - קוסקו

ניסע באוטובוס אל "העיר האבודה של האינקה" – האתר המפורסם "מאצ'ו פיצ'ו".  המצודה היא על פי דעת הקהל הרחב הסמל של אימפריית האינקה העתיקה. למעשה מאצ'ו פיצ'ו היא עיר מתקופה הקדם קולומביאנית שהייתה מרכז חשוב של תרבות האינקה. היא נותרה עזובה במשך מאות השנים עד שהארכאולוג   היירם בינגהאם  השלישי התעניין בה מחדש בעקבות מחקר שערך בה והממצאים למחקרו פורסמו בספרו המוכר בראשית המאה העשרים.
סיור מודרך במצודה בו  ייתן לכם מגוון פרטים על המקום בשילוב עם סיפורים מעניינים.
תוכלו גם להסתובב חופשי במצודה, בקצב שלכם. בתום הביקור במאצ'ו פיצ'ו, בשעות אחר הצהריים, ניסע למלון בקוסקו ונתמקם שם.

לינה בקוסקו

יום 10 - קוסקו - יום חופשי

יום חופשי לטייל בקוסקו. המלצות יינתנו בהמשך.

לינה בקוסקו

יום 11 - קוסקו - נסיעה לג'ונגל האמזוני - שייט לאורך הנהר "אם האלים"

השכם בבוקר, המראה משדה התעופה בקוסקו לפוארטו מלדונדו. אחרי שתעלו על סירה תשוטו עד ללודג' בג'ונגל האמזוני ובהמשך תפליגו על פני נהר "אם האלים" . מסביב תיהנו מיער גשם אמיתי עם בעלי חיים ועופות מדהימים.
בהגעה ללודג' ולאחר קבלת החדר תוכלו לבחור בין הפעילויות והסיורים השונים שיש להם להציע.

לינה בלודג'

יום 12 - הג'ונגל האמזוני באור ובחושך

תוכלו להצטרף לפעילויות השונות בלודג', להכיר את הג'ונגל האמזוני, מיערות הגשם הגדולים בעולם, ולזכות בנופים עוצרים נשימה הכוללים כמובן את בעלי החיים האותנטיים ובצמחיה הייחודית לו. קיימת גם פעילות לילית בה אפשר להשתתף וליהנות מהמקום גם בלילה במהלכה תגלו את חיי בעלי החיים בשעות החושך.

לינה בלודג'

יום 13 - מהג'ונגל האמזוני לבירה לימה

בוקר חופשי בלודג'. אחר הצהרים חזרה  בסירה לפוארטו מלדונדו בכי לעלות לטיסה ללימה. בנחיתה, העברה פרטית למלון.
המשך היום חופשי.

לינה בלימה

יום 14 - יציאה מלימה - טיסה למפלי איגואסו - ברזיל

לאחר ארוחת הבוקר ובהתאם לשעת הטיסה, העברה פרטית לשדה התעופה לטיסה למפלי איגואסו. יער גשם  שנבחר לאחד מפלאי עולם הטבע . במערכת מפלים אדירה, הנפרשת על פני ארגנטינה וברזיל, מאות מטרים של מים שוצפים. המפלים יושבים בתוך שמורה טרופית השופעת בבעלי חיים נדירים. בהגעה, העברה פרטית למלון.

לינה באיגואסו

יום 15 - מפלי איגואסו - הצד הארגנטינאי

היום תבקרו בשמורה בצד הארגנטינאי. ניתן נסייר  בה דרך שבילים וגשרים מתחת למפלים הענקיים והחזקים, תוך כדי צפייה על הצמחייה המרשימה, עשירה כל כך ובעלי החיים הייחודיים למקום, ביניהם מגוון פרפרים צבעוניים. בהמשך נגיע לנקודת תצפית על המפל המכונה "גרון השטן" , הנחשב ללב השמורה.

לינה באיגואסו

יום 16 - מפלי איגואסו - הצד הברזילאי - פארק הציפורים - טיסה לריו דה ז'ניירו

לאחר ארוחת הבוקר, ביקור בצדו הברזילאי של הפארק ונגיע לתצפית פנוראמית על המפלים, נוף מרהיב ומיוחד. במקום צמחייה ייחודית וסוגים שונים של ציפורים אקזוטיות. טיול בפארק הציפורים ובו תוכלו לצפות בשלל ציפורי בר וכל מיני מכרסמים וזוחלים. בפארק נחלים, מפלים וצמחייה טרופית. האטרקציות העיקריות הן כלובי הענק עם הציפורים, אשר אפשר להיכנס בתוכם ולהתקרב ואם אפשר לגעת בציפורים. תתרשמו ממינים רבים של פרפרים, טוקנים, יונקי דבש בין עוד הרבה. בסוף הסיור ניסע לשדה התעופה לעלות לטיסה לריו דה ז'ניירו. בנחיתה, העברה למלון.

לינה בריו

יום 17 - ריו דה ז'ניירו - ביקור בהר הסוכר והר הקורקובדו

לאחר ארוחת הבוקר, יציאה בנסיעה לאורך חופיה המרהיבים של ריו הגעה אל רובע אורקה ועלייה לפסגת הר הסוכר ברכבת כבלים. אל הער עולים בשני רכבלים.  הראשון עוצר בפסגת הר אורקה לביקור בגנים ובנקודת התצפית. השנייה ממשיכה בטיפוס לפסגת הר הסוכר בגובה 400 מ' מעל פני הים, לתצפית מדהימה על העיר, הנמל והחופים. המשך נסיעה לביקור בקורקובדו, הר המתנשא לגובה 710 מ' במערב ריו דה ז'ניירו. ההר מפורסם בשל פסל הענק של ישו המוצב בפסגתו, מה שהפך  אותו להיות סמלה המפורסם ביותר של העיר. הקורקובדו הוא אחד מפסלים המרשימים ביותר בעולם. ראשיתו של הפרויקט בשנת 1824 כאשר מסילת ברזל נסללה לפסגת ההר. העלייה עליו היא באמצעות רכבי 4X4.

לינה בריו

יום 18 - סיור בעיר ההיסטורית, בנמל ובשכונת סנטה תרזה

לאחר ארוחת הבוקר, נצא לסיור בריו.  ביקור בשכונת סנטה תרזה, עם הרחובות מרוצפים האבן והמתפתלים. הרובע   שוכנת על גבעה מעל העיר ממנה נשקפים נופים מרביבים של העיר. הייתה בעבר שכונת עוני, אך לימים הפך למקום מושבם של אומנים ובוהמיינים. ביקור ב Porto Maravilha, הנמל המחודש בריו, בגרפיטי של אדוארדו קוברה, שצייר קיר מדהים  שנעשה לכבוד המשחקים האולימפיים על גבי חזית האנגר בשכונה מרכזית בעיר. הקיר חולש על 190 מטרים אורך ו-15 מטרים גובה ובחישוב מהיר, כל העבודה הצבעונית והמלבלבת הזאת משתרעת על כמעט 3,000 מ”ר. בתום הסיור חזרה למלון.

לינה בריו

יום 19 - יציאה לשדה התעופה

בהתאם לשעת הטיסה, העברה לשדה התעופה לטיסה לתל אביב דרך יעד ביניים באירופה.

יום 20 - הגעה לארץ

הגעה לתל אביב.

לפרטים נוספים אדות מסלולי טיול,
צרו קשר

  שם (*)

  דוא״ל (*)

  טלפון (*)

  נושא

  תכנון טיול לפרו
  טיול פרטי לפרו
  טיול פרטי לפרו
  טיול לפרו עצמאי
  פרו למטייל
  תכנון טיול לברזיל ופרו
  טיול לברזיל ופרו
  טיול לפרו וברזיל
  טיול לפרו

  הטיולים המוצעים באתר הינם לדוגמא בלבד.
  צוות המומחים שלנו ישמח לתכנן ולתפור את הטיול המתאים ביותר עבורכם.

  אולי יעניין אותך גם

   • שם (*)

   • דוא״ל (*)

   • טלפון (*)