קוסטה ריקה למטייל העצמאי

head-line2

מה מבדל אותנו מהמתחרים?

 • ניסיון עשיר של מעל 20 שנה בתפירת טיולים למטייל העצמאי
 • רמת שירות בלתי מתפשרת
 • מחויבות עד הפרטים הכי קטנים
 • קשר אישי פתוח עם קהל הלקוחות
 • שליטה בלוח הזמנים בשטח
 • ספקים מקומיים בעלי ניסיון רחב אשר זמינים 24/7
 • היכרות אישית עם היעדים
 • מקצוענות מוכחת בבניית טיולים פרטיים בזמן ובקצב שלכם

טיול לקוסטה ריקה למטייל העצמאי

קוסטה ריקה למטייל

קוסטה ריקה היא מדינה בדרום מרכז אמריקה הגובלת עם ניקרגואה בצפון, הים הקאריבי במזרח, פנמה בדרום-מזרח, ועם האוקיינוס השקט במערב ובדרום-מערב.
טיול לקוסטה ריקה הוא חוויה יוצאת דופן של תופעות טבע מרשימות. הרי געש פעילים, יערות גשם יערות עננים ומעיינות חמים.  מהחוף הקריבי ובמערב ועד החוף הפסיפי במזרח. קוסטה ריקה היא מדינה ידידותית לתיירים ומציעה למבקריה מגוון עצום של אטרקציות וטיולים כגון הליכה על גשרים, גלישת עננים ברכבל המכונה (קנופי) ושייט מודרך בתעלות טורטוגרו.
טיול לקוסטה ריקה מתאים גם למחפש חופים, גם לחובבי טרקים, לגולשים וצוללנים, למחפש שלווה, ולמשפחות עם ילדים.

 

מסלול טיול לקוסטה ריקה - תכנון טיול לקוסטה ריקה

יום 1 – יציאה מתל אביב – הגעה לסן חוזה

בשעות הבוקר נטוס לסן חוזה דרך יעד ביניים. לאחר קבלת הפנים, העברה למלון.
לינה בסן חוזה

יום 2 – סן חוזה – שמורת טורטוגרו

בשעות הבוקר המוקדמות איסוף בבית המלון לכוון שמורת טורטוגרו. עצירה לארוחת בוקר שתוגש במסעדה מקומית. נמשיך לכיוון מזרח ונשוט בתעלות שמורת טורטוגרו בעמקי הג'ונגל. במהלך השייט ניתן לפגוש קופים, תנינים, עצלנים, צביים וציפורים מכל הסוגים. לאחר הגעה ללודג' וקבלת פנים, נסעד ארוחת צהריים ונצא לסיור ראשוני בכפר המקומי הנמצא בשולי הפארק. כפר צבעוני מדהים.
בלילה אפשרות לטיול בהטלה של צבת הים הירוקה (בהתאם לעונת השנה)
לינה בטורטוגרו

יום 3 –  שמורת טורטוגרו

לאחר ארוחת בוקר, נצא בסיור הליכה מעניינת בג'ונגל. לאחר ארוחת הצהרים שמוגשת בלודג', נצא לשייט ספארי בתעלות המים. נפגוש בצדי התעלה צמחיית חוף, מנגרובים, ביצות ולגונות. הפארק טורטוגרו מורכב מרשת תעלות. שם חיים בעלי חיים רבים כגון: קרוקודילים, איגואנות, צבים וקופים. המקום הוא מקלט של למעלה מ- 250 זני ציפורים, חיות בר רבים, מגוון של דגים ויונקים. יתרון השייט הוא שממנו ניתן לצפות בשלל בעלי החיים השונים והצמחייה המקומית.

לינה בטורטוגרו

יום 4 – טורטוגרו - גואפילס (Guapiles) - פואס (Poas)

לאחר ארוחת הבוקר יציאה מהחוף הקאריבי לכוון גואפילס (Guapiles). איסוף הרכב השכור. משם ניסה לשמורת הר הגעש פואס (Poas),  ההר עם הלוע הפעיל הגדול ביותר בעולם, שקוטרו הוא 1.5 ק”מ ועומקו 300 מטר. ניתן להרגיש את האדים הנפלטים מלוע הר הגעש באופן קבוע.
לינה בפואס

יום 5 – פואס (Poas) – מפלי לה פז (La Paz)  - ארנאל (Arenal)

רכב שכור
בשעות הבוקר מומלץ לבקר במפלי לה פז וגניה המרשימים. מדובר על  סידרה של 5 מפלי מים צלולים גועשים, הנוצרים בזכות זרימת נהר למורד. האזור הוא גם יער גשם שמכיל מצפה הפרפרים הגדול ביותר בעולם, מגוון גדול של יונקי דבש, קופים, חתולי בר ונחשים. נוכל גם לראות גני סחלבים מרהיבים. אחר הצהרים נתחיל את נסיעתנו אל עבר ארנאל (Arenal) שבאזור
לה פורטונה (La Fortuna). האטרקציה בעלת החשיבות הגדולה ביותר היא ללא ספק הר הגעש ארנאל.
לאחר קבלת החדר במלון, ממליצים לצאת למרחצאות טבאקון (Tabacon). רחצה במעיינות החמים הטובלים בצמחייה טרופית הפולטת אדים חמים.
לינה בארנאל

יום 6  –  קניו נגרו (Caño Negro) ושלל אטרקציות שבאזור

רכב שכור
נוכל להקדיש את היום לסיור בקניו נגרו (Caño Negro) ולשוט בספינה בשייט ספארי בנהר ריו פריו (Rio Frio) בשמורת קניו נגרו, המשמשת כמקלט לשלל ציפורים יפיפיות, תנינים, קופים, זוחלים, עטלפים ועוד.
שמורת קניו נגרו ממוקמת כ- 5 ק''מ מהגבול עם ניקרגואה ומושכת אליה מבקרים רבים מכל העולם מדי שנה, בזכות המגוון האדיר של ציפורים המגיעות ומקננות במקום.
אפשרות נוספת היא לשחות במים הצלולים של מפלי לה פורטונה. לשם אפשר לרדת בליווי מדריך מקומי אל המים במסלול עם מדרגות וטרסות. מהנקודה הזאת ניתן גם ללכת בשבילי הצפייה להר הגעש ארנאל ובאגם ולבצע הליכה ביער הטרופי. במהלך ההליכה נעבור דרך סדרה של גשרים ונצפה בנוף מיוחד. אפשרות לצאת לשייט קיאקים באגם.
לינה בארנאל

יום 7 –  ארנל - ריו סלסטה (Rio Celeste)

רכב שכור
היום מומלץ לטייל נהר ריו סלסטה (Rio Celeste), הממוקם בשמורת הטבע Tenorio Volcano. מדובר על תופעת טבע יוצאת דופן אשר גורמת למים שבנהר להיראות בצבע תכלת עז ומדהים. הסיבה היא שהנהר ניזון משני נהרות אחרים. אחד מהם מכיל ריכוז גבוה של מינרלים הנהר השני מהווה חומציות גבוהה. המפגש ביניהם גורמת לקרינה אלקטרומגנטית שגורמת למים להיראות בצבע טורקיז-תכלת. אורכו של המסלול הוא של כ-6 ק''מ וההליכה יחסית נוחה ומתאימה לכל גיל. במהלך הטיול ניתן לרדת למפל אדיר עם בריכה גדולה וללכת לצדו של הנהר. הדרך עלולה להיות בוצית בשל הגשמים הרבים במקום, מה שיכול להאריך את משך הזמן. האזור אינו כה מתוייר, והנגישות היא קצת מוגבלת, אך עדיין שווה את הביקור.
לינה בארנאל

יום 8– ארנאל – מונטוורדה (Monteverde) – ההר הירוק

רכב שכור
לאחר ארוחת הבוקר, יציאה לכיוון מונטה וורדה וסנטה אלנה. זהו אזור יערות הגשם היפה והמיוחד ביותר בקוסטה ריקה. מאמצע מאה ה- 20  מתגוררת במקום קבוצה של קווקרים שהפכו את המקום לשמורת טבע מיוחדת בגובה של 1400 מטר. יער עננים הוא יער טרופי המצוי באזורים הרריים גבוהים. במשך רוב חודשי השנה, העננים מתעבים ומורידים גשם. בשעות הערב המוקדמות ישנה פעילות המאפשרת להצטרף לטיולי לילה ביערות ולפגוש צפרדעים זוהרות - המאפיינות את המקום. נוכל לפגוש עצלנים, שועלים אפורים, צפרדעים זוהרות, זנים שונים של חרקים ושלל ציפורים.
לינה במונטוורדה

 

יום 9 – מונטוורדה (Monteverde) – גשרים תלויים ורכבל בין צמרות העצים

רכב שכור
לאחר ארוחת הבוקר ממליצים לצאת פארק לסלבטורה (Selvatura).  בפארק כדאי לצאת לטיול על הגשרים הנתלים, מה שמכונה ה"סקייוולק", וליהנות מיער העננים בעל המגוון הרב של צמחייה וחיות. להרפתקנים שביניכם אפשרות לגלישת עננים ברכבל המכונה (קנופי). ניתן גם לעלות על רכבת "סקיי טראם" לנסיעה בין צמרות העצים. עם תום סיור מומלץ ביקור בחוות הפרפרים, בה למעלה מ-900 פרפרים ולגן בו מעופפים סוגים שונים של יונקי דבש. בסוף היום חזרה למלון.
לינה במונטוורדה

יום 10– מונטוורדה (Monteverde) – מנואל אנטוניו (Manuel Antonio)

רכב שכור
לאחר ארוחת הבוקר נסיעה לכיוון מנואל אנטוניו. אחד הפארקים הלאומיים המרשימים והיפים בקוסטה ריקה, על חופי האוקיאנוס השקט, חופים לבנים המוקפים גבעות יער ירוקות.
הפארק הוא שילוב יוצא דופן של ג'ונגל טרופי וחופים חוליים ולבנים. בפארק מנואל אנטוניו נוכל למצוא שלל בעלי חיים כגון קופים, עצלנים, איגואנות וארמדילים. בים נראה מנגרובים ודולפינים.
לינה במנואל אנטוניו

יום 11 – מנואל אנטוניו (Manuel Antonio)

רכב שכור
את הבוקר נוכל להקדיש לביקור בפארק מנואל אנטוניו, ובתוכו שלושה שבילים מרכזיים עם דרגות קושי שונות (משטוח ועד לתלול מאוד). שלושה מתוך ארבעת זני הקופים החיים בקוסטה ריקה נמצאים במנואל אנטונין. אחר הצהרים אפשרות לשייט   לצפייה בצמחיית המנגרובים. ניתן גם לנצל את שפע פעילויות המים שאזור קפוס -מנואל אנטוניו מציע, כגון רפטינג, קיאקים וגם טיולי שטח על סוסים או טרקטורונים  .
לינה במנואל אנטוניו

יום 12– מנואל אנטוניו (Manuel Antonio) – פארק לאומי קאררה (Carara) – סן חוזה

לאחר ארוחת הבוקר, נתחיל את נסיעתנו חזרה לסן חוזה. בדרך אנו ממליצים  לבקר בפארק לאומי קאררה (Carara), אשר הוכרז כפארק לאומי בשנת 1978. הפארק קאררה הוא נקודת מעבר בין יער טרופי יבש ליער טרופי רטוב ומתפרש על שטח עצום  של 52,000 דונם ונכללים בתוכו  3 אזורי חיים שונים וזנים רבים של עצים. בסוף היום הגעה לסן חוזה.
לינה בסן חוזה

יום 13– יציאה מסן חוזה

בהתאם לשעת הטיסה, החזרת רכב בשדה התעופה לטיסה לתל אביב דרך יעד ביניים באירופה.

טיול לקוסטה ריקה

לפרטים נוספים אדות מסלולי טיול,
צרו קשר

  שם (*)

  דוא״ל (*)

  טלפון (*)

  נושא

  MANUEL ANTONIO
  water-fall-
  parrot
  JACO BEACH
  ARENAL
  sloth
  costa-rica-BEACH

  הטיולים המוצעים באתר הינם לדוגמא בלבד.
  צוות המומחים שלנו ישמח לתכנן ולתפור את הטיול המתאים ביותר עבורכם.

  אולי יעניין אותך גם

   • שם (*)

   • דוא״ל (*)

   • טלפון (*)