טיולים פרטיים לאקוודור

מגוון טיולים לאקוודור לנוסע העצמאי

head-line

טיולים לאקוודור למטייל העצמאי

 

אקוודור שוכנת במרכז המזרחי של רצועת האמזונס וכוללת את הרכס האנדים בין האוקיאנוס השקט לאוקיאנוס האטלנטי. טיול לאקוודור היא חוויה מרהיבה המשלבת את הטבע המרשים עם התרבות וההיסטוריה העשירה של המדינה. הטיול לאקוודור וגלפאגוס הוא מסע בלתי נשכח. נופים הרריים, ערי געש פעילים, יערות גשם, אגמים כחולים הם רק חלק מהנוף המגוון והמרתק של מדינת אקוודור.
לפניכם כמה דוגמאות של טיולים לאקוודור לנוסע העצמאי. חלקם כוללים הן שייט באיי גלפאגוס, האם תוכלו להכיר בעלי חיים אנדמיים כגון איגואנות, צווים ענקיים, עופות ימיים יוצאי דופן. חלק מהטיולים משלבים גם מדינות כמו פרו וקולומביה. הצטרפו אלינו למסע מרתק באחת המדינות מיחדות ביותר במונחים של טבע ותרבות. טיול לאקוודור עם טיילור טריפ
!

מה מבדל אותנו מהמתחרים?

 • ניסיון עשיר של מעל 20 שנה בתפירת טיולים למטייל העצמאי
 • רמת שירות בלתי מתפשרת
 • מחויבות עד הפרטים הכי קטנים
 • קשר אישי פתוח עם קהל הלקוחות
 • שליטה בלוח הזמנים בשטח
 • ספקים מקומיים בעלי ניסיון רחב אשר זמינים 24/7
 • היכרות אישית עם היעדים
 • מקצוענות מוכחת בבניית טיולים פרטיים בזמן ובקצב שלכם

תכנון טיול לאקוודור

שייט בגלפאגוס

מטיילים ממליצים

"טיילנו באחד האזורים המעניינים והמרתקים בעולם : פרו + אקוודור וגולת הכותרת איי גלפגוס. תכנון הטיול היה מקצועי ובוצע בקפדנות רבה, הביצוע, בעזרת הספקים המקומיים שאריאל עובד איתם, היה מעולה. מעל הכל, גם התמיכה "מרחוק" של אריאל , במהלך הטיול , נתנה את ההרגשה "שיש מישהו שדואג לך "גם כשאתה רחוק. תודה לך אריאל ומבטיחים להמשיך לטייל איתך."

הטיול שלכם לאקוודור מתחיל כאן !

טיילו ביער הגשם באמזונס, שחו בחופי החול הלבן העצומים של חופיו, טפסו לפסגת אחד מהרי הגעש שלו, גלו את המינים המאכלסים את איי הגלפגוס או טיילו במרכז ההיסטורי של קיטו, בירתה. לא משנה מה משאיר אתכם ערים בלילה, אקוודור מבטיחה לעלות על הציפיות שלכם.
טיול באקוודור מאפשר לנו לגלות את ארץ ארבעת העולמות, עם מגוון כזה שמאזור אחד למשנהו נראה שאנחנו חוצים גבול. אזור האמזונס יאפשר לנו לגלות לא רק את חיות הבר שלו, אלא גם קהילות ילידיות קדמוניות, כמו קצ'ואה, ששמרו על המסורות שלהם עד עצם היום הזה. האזור המרכזי של המדינה, שנוצר על ידי רכס הרי האנדים, מורכב ממאות הרי געש, כמו קוטופקסי או צ'ימבורזו, שסביבם מתגוררות קהילות ענק שמחכות להתפרצות הבאה. לחוף יש גם הרבה מה להציע, עם מגוון רחב של חופים ומערכות אקולוגיות שונות, מלאים במינים סמליים כמו הציצית כחולת הרגל. ולקינוח יש לנו את איי גלאפגוס, מקום ייחודי עלי אדמות וכזה שכל טיול באקוודור חייב להכיל. שימור הגן הלאומי איפשר לשמר את כל המינים החיים בו, כמו גם את הסביבה, ללא פגע, שם בעלי החיים אינם בוטחים בבני אדם, אלא ניגשים בסקרנות. אריות ים, צבי ענק גלאפגוס, לווייתנים, כרישי פטיש... תצוגה ענקית של מגוון ביולוגי בנוף ייחודי. גלו את העולם המופלא של אקוודור
!

 

מומלץ לקרוא

המדריך המלא למטייל העצמאי

מאת טיילור טריפ

קסם איי גלפאגוס

מאת טיילור טריפ

הכנות לשייט בגלאפגוס

מאת טיילור טריפ
footer-slogn

  • שם (*)

  • דוא״ל (*)

  • טלפון (*)