טיול עצמאי לאלסקה לחובבי טבע

head-trip

טיול לאלסקה למטייל העצמאי

מה מבדל אותנו מהמתחרים?

 • ניסיון עשיר של מעל 20 שנה בתפירת טיולים למטייל העצמאי
 • רמת שירות בלתי מתפשרת
 • מחויבות עד הפרטים הכי קטנים
 • קשר אישי פתוח עם קהל הלקוחות
 • שליטה בלוח הזמנים בשטח
 • ספקים מקומיים בעלי ניסיון רחב אשר זמינים 24/7
 • היכרות אישית עם היעדים
 • מקצוענות מוכחת בבניית טיולים פרטיים בזמן ובקצב שלכם

הטיול לאלסקה עם טיילור טריפ מציעה שילוב נדיר בין תשתית מודרנית, שהרי מדובר באחת ממדינות ארה"ב, וטבע פראי מדהים שיד האדם לא פגעה בו. אלסקה משופעת רכסי הרים מפוארים, קרחונים, יערות, מגוון עצום של בעלי חיים מרתקים ועוד. טיול לאלסקה במרחביה הקסומים של חבל ארץ זה מתאים לחובבי טבע מיטיבי לכת, מטיילים לאלסקה המעוניינים לחוות מקומות נידחים ומרוחקים כמו גם שמורות מרכזיות מן המרשימות ביותר בעולם. פנו אלינו לתכנון טיול לאלסקה.

 

אלסקה למטייל העצמאי - תכנון טיול לאלסקה

טיול לאלסקה - יום 1 - מתל אביב לאנקורג'

המרחק מתל אביב לאנקורג' (העיר הגדולה ביותר באלסקה מבחינת מספר תושבים) הוא כ10,000 קמ', הפרש הזמנים בין ישראל ואנקורג' הוא 11 שעות (תל אביב מקדימה את אנקורג'). נמריא מנמל התעופה בן גוריון וננחת באנקורג' בשעות הערב, את הרכב השכור נקבל בשדה התעופה ונשים פעמינו למלון.
לנים -באנקורג'

טיול לאלסקה - יום 2 - טבע פראי, איילים, דובים, והר מקינלי

נצא בבוקר מאנקורג' וניסע לעיירה טלקיטנה (Talkeetna) הידועה כבסיס ליציאה לטיולים במרחבי הטבע הפראי של אלסקה. טלקיטנה שוכנת במפגש של שלושה נהרות, היא גם היישוב הקרוב ביותר להר מקינלי. על נהרסוסטינה החוצה את העיירה מומלץ לצאת לשייט בן כ15קמ' בסירת ג'ט מהירה ברחבי הפארק הלאומי ווילד ריבר ולצפות בבעלי חיים האופיניים לאזור בסביבתם הטבעית, בין היתר נפגוש איילים צפון אמריקנים ("מוס"), דובי גריזלי, דובים חומים ועוד. לחילופין ניתן לבחור לטוס במטוס קל לתצפית מן האוויר על האזור בכלל ועל הר מקינלי בפרט. מטולקיטנה נמשיך אל שמורת הטבע דנאלי (Denali) אליה נגיע בשעות הערב.
לנים - בדנאלי

טיול לאלסקה - יום 3 -שמורת הטבע דנאלי מן המפורסמות בעולם לצפייה בבעלי חיים

שמורת הטבע דנאלי משתרעת במרחבים שסביב הר מקינלי (McKinley), הגבוה ביותר לא רק באלסקה אלא בצפון אמריקה כולה.בשעות הבוקר המוקדמות נצא באוטובוס לסיור בן שש שעות בפארק הידוע כאחד מן הטובים בעולם לצפייה בבעלי חיים, בפארק חיים מעל ל40 מיני יונקים ביניהם מספר מינים של דובים (דובי גריזלי ודובים שחורים), איילים צפון אמריקנים על קרניהם המרשימות, זאבים, בונים, שועלים, סנאים, שלל בעלי כנף ועוד.אחר הצהריים ניתן לצאת ממרכז המבקרים למסלול הליכה בפארק.
לנים - בדנאלי

 

טיול לאלסקה - יום 4 - נסיעה בין הרים מושלגים, אגמים ויערות אל השער לחוג הקוטב הצפוני

לפני שנמשיך משמורת הטבע דנאלי נקדיש עוד כמה שעות לטיול רגלי במקום וצפייה בהדגמה של שימוש במזחלת הרתומה לכלבים. נצא אל העיר פיירבנקס השנייה בגודלה באלסקה, Fairbanks פירושו גדות "נאות" או "נוחות" והשם מעיד על שורשי העיר מימי "הבהלה לזהב" בתחילת המאה העשרים. בדרכנו אל פיירבנקס נחצה את רכס אלסקה כמו גם מספר נהרות גדולים, נחלוף על פני נופים מדהימים של פסגות מושלגות, אגמים ויערות. פיירבנקס שוכנת רק 120קמ' דרומית לגבולו התחתון של חוג הקוטב הצפוני כך שהיא נחשבת לשער לארקטיקה. מדובר בעיר מודרנית נעימה, את שעות אחר הצהריים מומלץ להקדיש למוזיאון הצפן הנמצא בקמפוס האוניברסיטה שבעיר.
לנים -בפיירבנקס

טיול לאלסקה - יום 5 - שייט על ספינת קיטור, יציאה לקופר סנטר

מפיירבנקס אפשר לצאת לשייט על הנהר צ'נה בספינה הבנויה ממש כמו ספינות הקיטור שהובילו מטען ואנשים באזור בתחילת המאה הקודמת. ניתן לסייר בכפר אינדיאני ובכלבייה בה מטפחים כלבי מזחלת. מפיירבנקס נצא בנסיעה לאורך צינור הנפט אל העיירה קופר סנטר השוכנת בלב עמק נהר קופר. שוב מדובר בדרך מרהיבה בין נופים שאין דומה להם בעולם.
לנים - בקופר סנטר

טיול לאלסקה - יום 6 - טיסה מרהיבה, לב אזור כריית נחושת לשעבר והליכה על קרחון

נצא מוקדם בבוקר מקופר סנטר אל העיירה צ'יטינה (Chitina). נשאיר את הרכב בחניון פתוח בסמוך למנחת מטוסים ונמריא אל מקארתי (McCarthy). הטיסה מעניקה הזדמנות לחוות את הנופים המדהימים מן האוויר, הפעם מדובר גם בקרחונים. לאחר הנחיתה במקארתי נשים פעמינו אל העיר ההיסטורית קניקוט (Kennicot) אשר שימשה בעבר, יחד עם מקארתי, כמרכז לעיבוד ומשלוח של נחושת שנכרתה במכרות באזורים הנידחים ביותר של אלסקה בלב שמורת רנגלסיינט אליאס (Wrangell Saint Elias). בהמשך נצא להליכה על קרחון רוט (Root), מסלול המתחיל לאורך דרך הכרכרות הישנה שם נשמע מעט על הגיאולוגיה של האזור, קיים סיכוי שנזכה לראות דובי יער. ההליכה על הקרחון עצמו תוביל אותנו אל בריכות מי טורקיז, לצד מפלים וקניונים קטנים אותם חוצבים המים הנמסים בקרח.
לנים - בקניקוט ב Kennicot Glacier Lodge

 

 יום 7 - דרך המהירה מן היפות בעולם, מפלי מים, ומפרץ מדהים

בבוקר נטוס חזרה לצ'טינה (הטיסה אורכת כשלושים דקות) אל הרכב הממתין לנו בסמוך למנחת. נצא בנסיעה אל העיר ואלדז על הדרך המהירה הראשונה של אלסקה, אחת היפות שבה בין נוף הררי ובמקביל לצינור הנפט. נעבור דרך מעבר תומפסון (Thompson Pass), נמשיך לקניון קיסטון (Kestone Canyon), מפלי המים Breidal Veil Falls, מפלי Horsetail (זנב סוס) וקרחון Worthington. העיר ואלדז עצמה שוכנת על חוף מפרץ הנסיך וויליאם (Prince William Sound), מפרץ מדהים בו קרחונים ושלל בעלי חיים.
לנים - בולדז

 יום 8 - שייט לקרחון קולומביה

נצא ליום שייט לקרחון קולומביה. נפליג בין גושי קרח בקרבתו של קרחון קולומביה אדיר המימדים, אחד הקרחונים המרשימים ביותר באלסקה. היות והקרחון נסוג במהלך שני העשורים האחרונים בקצב מהיר למדיי והשאיר אחריו פיסות קרח גדולות ומרהיבות אשר התנתקו ממנו, מפרץ הנסיך וויליאם הפך ליעד מתאים לשייט בזכות מימיו השקטים. במהלך ההפלגה נעבור בין גושי קרח מדהימים ונשמע את הרעש מהמפץ האדיר. לעיתים אפשר לראות על הקרחון יונקים רבים. בסוף היום חזרה למלון.
לנים - בולדז

 יום 9 - חציית מפרץ במעבורת ומרכז בעלי חיים ימיים

את מפרץ הנסיך וויליאם נחצה עם הרכב על גבי מעבורת עימה נפליג בסמוך לקרחון קולומביה. נמשיך בנסיעה בת כ250 קמ' אל העיר סווארד. לפני תום היום, מומלץ לבקר במרכז הימי (Sealife Center) בסווארד בו נתוודע, בסביבתם הטבעית, אל שלל בעלי חיים ימיים החיים באלסקה.
לנים - בסווארד

יום 10 - לוויתנים, אריות ים ועוד שלל אטרקציות

נצא לשייט בן כשש שעות לאורך נוף ייחודי לחצי האי קינאי (Kenai), חופים מחורצים וקרחונים. נצפה בבעלי חיים מימיים שנפגוש בדרך כגון לווייתנים, כלבי ים, אריות ים ושלל עופות מים. השייט מסתיים חזרה בסווארד בה נבלה את יתרת היום.
לנים - בסווארד

 יום 11 - מקלט לחיות בר, לווייתני בלוגה ואטרקציות נוספות בדרך לאנקורג'

נסיעה של כ14 קילומטרים תוביל אותנו לקרחון Exit, קרחון הנסוג במהירות. נצא חזרה לכיוון אנקורג' דרך חצי האי קינאי, הטבע הפראי אופף אותנו לאורך פיורד Turnagain Arm אשר לחופיו מצוי מקלט לחיות בר שזקוקות לסיוע (חיות פצועות, יתומות וכד')ומוזיאון פתוח, Alaska Wildlife Conservation Center. לפני שמגיעים לאנקורג' עצמה מומלץ לעצור לצפות וליוויתני Beluga או לחילופין לביקור בביצת Potter  להזדמנות לצפות בשלל בעלי כנף. במפרץ Inlet תופעות מרתקות הקשורות בגאות ובשפל, ניתן לברר במרכזי המבקרים מועדים מומלצים לצפייה בהן.
לנים - באנקורג'

יום 12 - שמורה המיועדת לצפייה בדובים

מוקדם בבוקר (סביב השעה 7) נצא לצפות בדובים תוך שאנו ממריאים מאנקורג' לברוקס (Brooks) דרך קינג סלמון (King Salmon) או דרך קוליקלודג' (העברות מאנקורג' ואליה חזרה אינן כלולות). ניפגש עם צוות הפארק אשר עומד לרשות המבקרים כדי לענות על שאלות ולשמור על ביטחונם. ישנן שתי נקודות תצפית מהן ניתן לחזות בדובים, פקחי הפארק קובעים כמה מבקרים רשאים לשהות בכל אחת מהן. נשוב לאנקורג' שביב השעה תשע בלילה.
לנים - באנקורג'

 

יום 13 - נפרדים מאלסקה

נחזיר את הרכב השכור בשדה התעופה ונמריא בדרכנו ארצה.

לפרטים נוספים אדות מסלולי טיול, צרו קשר

  שם (*)

  דוא״ל (*)

  טלפון (*)

  נושא

  תכנון טיול לאלסקה
  תכנון טיול לאלסקה
  תכנון טיול לאלסקה

  הטיולים המוצעים באתר הינם לדוגמא בלבד.
  צוות המומחים שלנו ישמח לתכנן ולתפור את הטיול המתאים ביותר עבורכם.

  אולי יעניין אותך גם

   • שם (*)

   • דוא״ל (*)

   • טלפון (*)