טיולים לארגנטינה וצ'ילה

גן עדן לחובבי טבע

head-line

טיולים לארגנטינה וצ'ילה למטייל העצמאי

אנו מזמינים אותכם להצטרף אלינו לטיול מרתק בדרום ארגנטינה וצ'ילה (פטגוניה), חבל ארץ מדהים ביופיו הפותח בפניכם אחד מאזורים היפים ביותר בעולם. הטיול לארגנטינה וצ'ילה מתאים לחובבי טבע פראי. יחד נבנה עבורכם את המסלול האופטימלי והאיכותי ביותר שיכלול את מיטב האתרים שפטגוניה מציעה. טיול בברילוצ'ה, שבעת האגמים, קלפטה, פארק טורס דל פיינה, פיץ רוי ואל צ'לטן (למיטיבי לכת). ניתן לטייל בארגנטינה וצ'ילה ברכב או בליווי מדריך פרטי ובקבוצה מאורגנת עם משתתפים מכל העולם. הצוות שלנו יהפוך את הטיול לארגנטינה וצ'ילה למסע גיאוגרפי בלתי נשכח.

מה מבדל אותנו מהמתחרים?

 • ניסיון עשיר של מעל 20 שנה בתפירת טיולים למטייל העצמאי
 • רמת שירות בלתי מתפשרת
 • מחויבות עד הפרטים הכי קטנים
 • קשר אישי פתוח עם קהל הלקוחות
 • שליטה בלוח הזמנים בשטח
 • ספקים מקומיים בעלי ניסיון רחב אשר זמינים 24/7
 • היכרות אישית עם היעדים
 • מקצוענות מוכחת בבניית טיולים פרטיים בזמן ובקצב שלכם

ארגנטינה וצ'ילה למטייל העצמאי

טיול ייחודי אל הערבות חבל פטגוניה

מסע אל האגמים החבויים בין יערות גשם עבותים והטבע הקסום של קרחוני הענק. טיול לאורך קרטרה אוסטרל וכביש 40 הנחשבים לדרכים הנופיות היפות בתבל.

נטו צ'ילה – טיול מקיף לצ'ילה ב-23 יום

חוויה מעוררת חושים אל אחת מהמדינות היפות בעולם. מסע של פעם בחיים אל נופי בראשית של צ'ילה. מהמדבריות של הצפון ועד לשדות הקרח הדרומיים.

טיול לצ'ילה

המלצות אריאל ברונשטיין

מטיילים ממליצים על טיול לארגנטינה וצ'ילה

"הטיול היה כל מה שיכולנו לצפות ב"הגשמת החלומות". יתרה מזאת, כל השלבים שתוכננו והופעלו ע"י הסוכנים המקומיים שארגן אריאל, פעלו כמכונה משומנת, נתנו שרות מעולה, שתקתק בכל התחנות בצורה שלא השאירה שום מקום לדאגה או חשש, הייתה שירותית במידה שאנחנו לא רגילים אליה אפילו בארצנו....."

ארגנטינה וצ'ילה למטייל

בטיולים שלנו לארגנטינה וצ'ילה תוכלו לגלות מדינות עם ממדים של יבשת, אך עם אקלים מגוון. ארצות שבהן שולט הגודל העצום, הניגודים שמדהימים אותנו והחום של האנשים הוא כרטיס הביקור הטוב ביותר. טיול בארגנטינה וצ'ילה ייקח אותכם למצוא את הפסגה הגבוהה ביותר באמריקה, אקונקגואה, פמפה, אחת הטריטוריות הפוריות ביותר על פני הגלובוס, מפלי איגואסו המרשימים, הגיאיות וההרים הצבעוניים של צפון מערב, עם העיירות הקולוניאליות שלה בהן התרבות והמסורות הילידיות מוחשיות, אזור האגמים, עם האגמים והנהרות הבתוליים שלה, ההרים המושלגים, היערות המקומיים וחיות הבר המגוונות, הקרחונים העצומים, את פארק טורס דל פייה העצום את הכביש היפה בעולם. הקרטרה אוסטרל. בקצה הדרומי, היכן שהיבשת מסתיימת נמצא את סוף העולם; טיירה דל פואגו.
בואנוס איירס, עיר הבירה, היא מלכת הכסף; קוסמופוליטי, נוסטלגי וטנגו, ואם הטנגו קשור ללא עוררין לבואנוס איירס, הרי שהגאוצ'ו, דמות בודדה על סוס, קשור לפמפאס. מכאן מגיעים אלף הבדלים, אלף תגליות, שהופכים את ארגנטינה וצ'ילה למקום ייחודי.
פרק נפרד הוא פטגוניה, טריטוריה של מיתוסים ואגדות. פטגוניה היא רכסי הרים, יערות, קרחונים, חיות בר, מדבר ודממה, שם המבט אובד. ממזרח, מי האוקיינוס מאוכלסים על ידי פינגווינים, לווייתנים, פילי ים ודולפינים.

מומלץ לקרוא

הרי געש המעוררים השתאות בפטגוניה

מאת טיילור טריפ

איך לטייל בברילוצ'ה?

מאת טיילור טריפ

נפלאות שמורת טורס דל פיינה

מאת טיילור טריפ

footer-slogn

  • שם (*)

  • דוא״ל (*)

  • טלפון (*)