head-line2

תנאים ואחריות

תנאי שימוש באתר

אתר האינטרנט של לטיילור טריפ (להלן: “האתר”), נועד להציג בפני קהל הגולשים ברשת האינטרנט מידע מעודכן לגבי מוצריה השונים והשירותים אותם החברה מציעה ומצוי בבעלותה הבלעדית של לטיילור טריפ. החברה אינה מתחייבת לעדכן את המידע באתר בכל עת. גלישה באתר של טיילור טריפ כפופה להסכמתו של המשתמש ולתנאי השימוש. במקרה של חוסר הסכמה לתנאי השימוש, על המשתמש לצאת מהאתר ולא להמשיך ולגלוש בו. השימוש במידע המופיע באתר הינו על אחריות המשתמש בלבד. טיילור טריפ לא תישא בכל אחריות לשימוש במידע ובמאמרים הכלולים באתר זה.  

תקינות האתר

טיילור טריפ אינה מתחייבת על זמינות האתר בכל עת ולא תהיה אחראית לנזק כלשהו שעלול להיגרם למשתמש כתוצאה מאי זמינות האתר כתוצאה מתקלות ואו עבודות תחזוקה החברה שומרת לעצמה את הזכות לסגור את האתר על פי שיקול דעתה הבלעדי וללא צורך בהודעה מוקדמת.

דיוור

ייתכן כי יישלח דיוור עם מבצעים או טופס שיוביל לדף נחיתה או לאתר טיילור טריפ. מילוי טופס "צור קשר" מאשר לנו שליחת דיוור. ניתן יהיה לבטל את ההרשאה על ידי לחיצה על ביטול בעת קבלת האימייל או על ידי אימייל חוזר לכתובת info@tailortrip.co.il.


תנאים כלליים
תשלום המקדמה או עצם השתתפותו של המטייל בטיול או בחלק ממנו מהווה את הסכמתו המלאה של המטייל לכל התנאים המפורטים בהמשך  כפוף לעדכונים שיימסרו עד למועד היציאה. תכנון הטיול נעשה על בסיס הידע והניסיון שצברנו במדינות הטיול, אולם הפתעות ותקלות לא צפויות עלולות להתרחש בכל עת, כתוצאה מפגעי מזג אויר , שביתות, תנאים ואירועים בלתי צפויים במדינות הביקור, וגם בשל אופייה המיוחד של ארצות אלו. חלקם של המדינות עדין בשלבי פיתוח ומסווגות כמדינות העולם השלישי. 

אכסון:
הלינה בחדרים זוגיים עם שירותים צמודים אלא אם כן מצוין אחרת בתכנית.  נוהל כניסה ויציאה בבתי המלון הינו על פי הכללים המקובלים בעולם והם: כניסה לא לפני 14:30 יציאה עד 12:00. דירוג בתי המלון הינו עפ"י תקן הרשויות המוסמכות במדינת היעד. במקרה בקשת אכסון של 3 בחדר, החדר יהיה זוגי אליו תוכנס מיטה נוספת, תיתכן מתקפלת. במקרה ובית המלון המוזמן מלא, החברה שומרת על זכותה להסדיר מלון חלופי ברמה דומה. בחלק מיעדי אמריקה הלטינית ובאלסקה, ניתן לצפות לבתי מלון ורמת שירותים נמוכה מהמקובל בעולם המערבי. קורה ורמת החדרים באותו מלון אינה אחידה. חלק מבתי המלון מספקים מיטות נפרדות בלבד. לא תמיד ניתן להבטיח קבלת מיטה זוגית. אין המארגנים אחראים להפרעות כתוצאה מרעש, מקרבה לרחוב או כל רעש אחר בתחום בית המלון. נוסע שהזמין חדר ליחיד – חדרי היחיד לעתים קטנים יותר מהחדרים הזוגיים. רשימת בתי המלון שמקבל המטייל אינה סופית והמארגנים שומרים על זכותם לשנותם במקרה הצורך גם ללא כל הודעה מוקדמת למטייל.  


תחבורה:
הסיורים יבוצעו באוטובוס או אמצעי תחבורה אחר ( מיועד לתיירים), בהתאם לתוכניות . האוטובוס אינו צמוד ואינו עומד לרשות המטיילים . בכל מדינה חוקים משלה לגבי מספר השעות המותרות בנהיגה וברב המקרים לא יותר מ-8 שעות ביום.. אין אנו מתחייבים לספק למטיילים תחבורה בזמנים שאינם חלק אינטגראלי של הסיור, לרבות יציאה לבילויים בערבים שלא על פי תוכנית הטיול. תחבורה שתסופק לבקשת המטיילים מחוץ למסגרת התוכנית תהיה על חשבונם ותשולם ישירות ע"י המשתתפים ובמקום.  המארגנים אינם מתחייבים למזגנים בתחבורה , אלא אם צוין כך במפורש ומראש.

הבהרה לגבי סוגים שונים של טיולים
טיול מאורגן מקומי

הטיול המאורגן מבוסס על העברות ועל שירותים מקומיים מאורגנים. טיולים מקומיים מאורגנים הם טיולים קבוצתיים, שתיירים מכל העולם יכולים להירשם אליהם. אלה טיולים יומיים, שמסלולם וסדר היום שלהם קבוע ולא ניתים לשינויים, בליווי מדריך מקומי דובר אנגלית ושפה אירופית נוספת בהתאם למוצאם של התיירים האחרים המשתתפים. טיולים אלה מבוססים, בדרך כלל, על מינימום של 2 מטיילים, אלא אם צויין אחרת.
טיול חצי יום - נמשך בין 2 ל-4 שעות.
טיול יום שלם - נמשך בין 6 ל-8 שעות.


העברה מאורגנת
העברות קבוצתיות הכוללות תיירים מכל העולם.


העברה פרטית

היא העברה ברכב צמוד, עם נהג/מדריך מקומי דובר אנגלית.


טיול פרטי
טיול פרטי הוא טיול ברכב צמוד, עם נהג ומדריך מקומי דובר אנגלית (במקרים מסוימים, על פי בקשה – שפה אחרת) או נהג/מדריך. הנהגים, במקומות שהנהג אינו מדריך, אינם דוברי אנגלית. אלה טיולים שמסלולם וסדר היום שלהם קבוע, אם כי יש גמישות מסוימת – יותר מאשר במסגרת טיולים מאורגנים מקומיים. טיולים אלה מתבצעים בכל תאריך, בכל מספר משתתפים, על פי בקשה (בכפוף לזמינות האתרים). טיול של חצי יום הוא עד 4 שעות ושל יום שלם בין 6 עד 8 שעות

סוגיית הגובה
חלק מהטיולים מתנהלים בגבהים שמעל  3800 מטרים מעל פני הים. מתחילים להרגיש בהשפעת הגובה על הגוף בגבהים 2500-3000 מטרים. אחד הגורמים המשפיעים ביותר הוא המהירות שבה מגיעים לגובה. סימנים מוכרים: עייפות וחוסר שינה, איבוד תיאבון, כאבי ראש, בחילות ואפילו הקאות. יש לנוח זמן מה לאחר ההגעה ולאפשר לגוף להסתגל לגובה. למעשנים - כדאי מאוד להפחית בכמות הסיגריות, כדי לאפשר לריאות לקלוט יותר חמצן. כדאי להימנע ממשקאות אלכוהוליים המייבשים את הגוף. יש להקשיב לגוף; אם מופיעים סימני השפעת הגובה, כדאי לא להתאמץ עד שהגוף מסתגל. מטיילים בכל גיל, שמתעורר בלבם ספק לגבי תגובתם הפיסיולוגית לגובה, מתבקשים להתייעץ עם רופא לפני יציאתם לטיול.

מטען:
העברת מטען המטייל שמשקלו לא יעלה על 20 ק"ג בטיסות בינלאומיות  ו-15 ק"ג בטיסות פנים. יש לאמת ולבדוק עם הגורם המנפיק את כרטיסי הטיסה . אנו ממליצים לא לחרוג ממשקל זה על מנת להקל ולא לפגוע בנוחיות של הנוסעים . במדינות/ מקומות מסוימים יתכן שחלק מהמטען יאוחסן על גג הרכב עם כיסוי עמיד למים .מומלץ לקחת תיק שאינו קשיח ללינה של לילה אחד.

מסים והיטלים:
מסי נמל ,תוספת דלק והיטל ביטחון אשר נגבים עם כרטיס הטיסה בארץ, מעודכנים  ליום הדפסת מסמך זה. ישנם היטלים ומיסים מקומיים שאינם ידועים בזמן ההזמנה. אין החברה אחראית על תוספת מיסים ו/או אגרות שאינם מופעים בהצעה המקורית והם יחולו וישולמו ישירות במקום ע"י הנוסע . בכל מקרה המחיר הסופי יקבע על ידי מנפיק הכרטיס.

ביטוחים:
ביטוח נסיעות אישי, רפואי ומטען , אינם כלולים במחיר הטיול.
אנו לא נהיה אחראים לכל נזק, ישיר או עקיף, לגוף או לרכוש, שיכול להיגרם במהלך הטיול או עקב ביטולו או שינויים בו, מכל סיבה שהיא, לרבות בגין תאונה, גנבה, אבדן של כבודה או מסמכים, או הוצאות שהיה על המטייל להוציא בגינם. אנו ממליצים מאד לקנות פוליסה לכיסוי ביטולים ובכלל זה דמי ביטול לטיסות- ( בודדים ו/או קבוצות )

בילויים וסיורים בזמן החופשי:
כל סיור או בילוי  שאינם מפורטים בתוכנית. מקום בו מצוין זמן חופשי ו/או אפשרות לסיור וביקור כלשהו, משמעם שאינם כלולים במחיר הטיול והשתתפות בהם כרוכה בתשלום נוסף.

דמי קדימה מיוחדים:
בחלק מהטיולים נדרשים דמי קדימה נוספים לדמי הקדימה הרגילים. הללו נועדו להבטיח טיסות או שירותי קרקע מוגדרים, על פי תנאי נותן השירותו על פי התנאים המתפרסמים כחלק מתכנית הטיול. המקרים האופייניים ,אך לא היחידים  ,הם לדוגמא : קרנבל , מופעים מיוחדים , חבילות ייחודיות , שיא עונה , שייט וכו" . הודעה מוקדמת תינתן בעת ההרשמה . לרב שירותים אלו לא ניתנים להחזר במקרה של ביטול יזום ע"י הנוסע.
הנוסע ישלם את דמי הקדימה הנוספים על פי לוחות הזמנים שנקעו לטיול שבו הוא משתתף, בין אם תנאים אלו נמסרו לו מלכתחילה, בטרם נרשם לטיול, ובין אם הם נקבעו אחרי הרשמתו.
השירותים בגינם נקבעה המקדמה, החברה תהיה פטורה מלשרייןו/ או לספק את השירותים עקב פיגור בתשלומים. דמי הקדימה הנוספים כרוכים בתנאי ביטול שונים מהמקובל.

שינוי במחירים:
מחיר הטיול מורכב ממחיר טיסות ומחיר שירותי קרקע, נכון ליום הגשת ההצעה. מחיר הטיסות מבוסס על תעריפים ומדיניות חברות התעופה נכון לתאריך הנ"ל. בשל אי יציבות כלכלית בכמה ממדינות דרום אמריקה יתכנו שינויים במחירי שירותי הקרקע. למארגנים שמורה  הזכות לעדכן את מחיר הטיול בהתאם, גם אם בוצע תשלום חלקי או מלא על ידי המטייל.

חיסונים:
בנושא חיסונים יש לפנות ללשכת הבריאות המחוזית. על החברה חל איסור מוחלט לתת ייעוץ או הנחיות בנושאים אלה.

עישון:
בזמן הנסיעה , במסגרת הטיול , לא יותר עישון. ייערכו הפסקות לפרקי זמן מתאימים למעשנים.

דרכון ואשרות:
יש להצטייד בדרכון בר תוקף לחצי שנה לפחות, שבו לפחות 2 עמודים ריקים. באחריות המטייל לדאוג לאשרות הדרושות לנסיעתו וכן הוצאת / הארכת דרכון הינה באחריות המטייל בלבד. על בעלי דרכון זר לבדוק האם יש צורך באשרות מתאימות.

כל הכתוב לעיל מתייחס לגברים ולנשים כאחד.

ט.ל.ח