head-line2

אודות החברה

חברת טיילור טריפ נוסדה במטרה לתכנן טיולים פרטיים גיאוגרפיים בהתאמה אישית באמריקה הלטינית ואלסקה.  אנו נותנים מענה למטיילים הרוצים לתכנן את טיולם על פי לוח זמנים שונה ותחומי עניין המעניינים אותם ורוצים להתאים את המסלול לזמן ולקצב שלהם ולעונה המועדפת עליהם.
טיילור טריפ הוקמה כדי שנוכל להשקיע את מקצועיותנו וניסיוננו בתחום שאנו הכי אוהבים: ייעוץ, תכנון והתאמת מסלולים למטיילים המודעים לתחומי העניין שלהם ולהעדפותיהם האישיות – מיחידים וזוגות, משפחות, ועד קבוצות חברים. רמת שירות בלתי מתפשרת, מחוייבות עד הפרטים הכי קטנים וקשר אישי פתוח עם קהל הלקוחות – הם המסד שלנו


יעדי ההתמחות
1.     דרום אמריקה: ארגנטינה, צ'ילה, ברזיל, פרו, אקוודור וגלאפגוס, בוליביה, קולומביה
2.     מרכז אמריקה: גוואטמלה, קוסטה ריקה, מקסיקו וקובה.
3.     אלסקה והרוקיס הקנדיים .
4.     אנטרקטיקה.

ביעדים אלה ניתן לשלב, לבחירתכם - טרקים, מסלולי טבע, הפלגות, פעילויות אקסטרים, אירועים עונתיים ופסטיבלים, מפגשים בלתי אמצעיים עם מקומיים, טיסות בינלאומיות ופנימיות, טיולים בנהיגה עצמית, הדרכה (צמודה או חלקית) בשפה הנוחה לכם (ככל הניתן), אירוח ולינה (אתם מכתיבים את הסטנדרט)

 


אריאל ברונשטיין
יליד ארגנטינה, מומחה לתיירות גיאוגרפית,  מבכירי האופרייטורים בארץ העוסק מעל 18 שנה בארגון, ייעוץ ותכנון טיולים לנוסע העצמאי באמריקה הלטינית ובאלסקה. בעל ניסיון ומומחיות בבניית מסלולים ותפעולם העובד מזה שנים עם מיטב הספקים המעניקים את השירות הטוב ביותר בשטח,  כשלצדם מדריכים מקומיים מהשורה הראשונה. עבד בעבר בחברת תעופה וכיהן כמנהל מחלקה בחברות טיולים מהוותיקות בענף הטיולים הגיאוגרפיים. בעל תואר בניהול בתי מלון.
אריאל עבד בחברות המובילות שהתמקדו בטיולים גאוגרפיים. נחשף לקשת הצרכים וההעדפות של המטייל הישראלי, פיתח מן היסוד מחלקות טיולים לאמריקה הלטינית ולצפון אמריקה וטיפח קשרים מקצועיים ואישיים עם מיטב ספקי השירות וההדרכה במאות יעדים תיירותיים בחו"ל.
בתוך כך התמקצע בנישת המטיילים העצמאיים. את הסיפוק הרב ביותר מעבודתו שאב מתפירה אישית של טיולים לפלח מיוחד זה. חלק ניכר מהסיפוק נבע מרחשי התודה של המטיילים עם שובם לארץ.


עוז אליו
חי ונושם את אמריקה הלטינית אותה חרש לאורכה ולרוחבה בטיוליו ובמסעותיו ליבשת. התאהב לראשונה ביבשת הלטינית בטיול התרמילאי הגדול ראשון שלו בשנת 2005, ומאז חוזר אליה בכל הזדמנות לטייל ולהדריך. בין הטיולים והמסעות הרבים ברחבי היבשת חי תקופה ארוכה בברזיל ופיתח התמחות מעמיקה על היבטיה הגיאוגרפיים והתרבותיים.
עוז הפך את האהבה הגדולה והחיבור ליבשת הלטינית למקצוע. מתעסק בענף התיירות כ 13 שנים, ועבד בחברות התיירות הגיאוגרפיות המובילות בארץ, בעיסוקו בתחום התמחה בנישה המיוחדת של תפירת טיולים לנוסע העצמאי בדרום ומרכז אמריקה. התמחותו המיוחדת היא הפקת חוויות טיול יוצאות דופן, מדויקות ותפורות אישית למידותיו של כל סוג של מטייל, מהמטייל המאותגר ומטיב הלכת, ועד למטייל המפונק ביותר. ה
אהבה בעיסוקו היא לייצר מהידע העמוק, ההיכרות והאהבה הגדולה ליבשת, את הטיול המדויק ביותר לכל מטייל. כזה שייזכר לכל החיים.
לאורך השנים הפיק טיולים רבים לחבורות חברים, זוגות יחידים ומשפחות, ושאב המון אנרגיה להמשך העשייה מהתודות הרבות גם במהלך הטיולים עצמם וכמובן אחרי חזרת המטיילים.

"השיטוטים ברחבי היבשת הזו, שינו אותי יותר משציפיתי – ארנסטו צ'ה גווארה"


נשמח להיפגש ולעזור בתכנון הטיול הבא.
שלכם בידידות,
צוות טיילור טריפ.