אודות טיילור טריפ

head-line2

אודות החברה

חברת טיילור טריפ נוסדה במטרה לתכנן טיולים פרטיים גיאוגרפיים בהתאמה אישית באמריקה הלטינית ואלסקה.  אנו נותנים מענה למטיילים הרוצים לתכנן את טיולם על פי לוח זמנים שונה ותחומי עניין המעניינים אותם ורוצים להתאים את המסלול לזמן ולקצב שלהם ולעונה המועדפת עליהם.
טיילור טריפ הוקמה כדי שנוכל להשקיע את מקצועיותנו וניסיוננו בתחום שאנו הכי אוהבים: ייעוץ, תכנון והתאמת מסלולים למטיילים המודעים לתחומי העניין שלהם ולהעדפותיהם האישיות – מיחידים וזוגות, משפחות, ועד קבוצות חברים. רמת שירות בלתי מתפשרת, מחוייבות עד הפרטים הכי קטנים וקשר אישי פתוח עם קהל הלקוחות – הם המסד שלנו


יעדי ההתמחות
דרום אמריקה: ארגנטינה, צ'ילה, ברזיל, פרו, אקוודור וגלאפגוס, בוליביה, קולומביה
מרכז אמריקה: גוואטמלה, קוסטה ריקה, מקסיקו וקובה.
אלסקה והרוקיס הקנדיים .
אנטרקטיקה.
אפריקה: דרום אפריקה, נמיביה, טנזניה, זנזיבר,אתיופיה, קניה, מדגסקר.
פורטוגל וספרד.

 

ביעדים אלה ניתן לשלב, לבחירתכם - טרקים, מסלולי טבע, הפלגות, פעילויות אקסטרים, אירועים עונתיים ופסטיבלים, מפגשים בלתי אמצעיים עם מקומיים, טיסות בינלאומיות ופנימיות, טיולים בנהיגה עצמית, הדרכה (צמודה או חלקית) בשפה הנוחה לכם (ככל הניתן), אירוח ולינה (אתם מכתיבים את הסטנדרט)

 

כיצד מתחילים?

אנו סבורים שחרף הנטייה לעידן הדיגיטלי, אין כמו פגישה פרונטאלית עם לקוחותינו בה נוכל לפתוח מפה, לעבור על האפשרויות השונות שיש ליעד להציע בצורה עמוקה ובכדי לקחת "מידות" לחליפה שנתפור יחדיו. איננו מחזיקים "חליפות" מוכנות מבעוד מועד למכירה. כל מסע נתפר על ידנו באופן אישי ובהתאם למידותיכם.

 

מה הצעדים הבאים?

לאחר קבלת התכנית המפורטת והסכמתכם להוציא אותה לפועל יוצאים לדרך עם הזמנת הטיול!! הספקים שלנו יעבדו על מנת לאשר את ההזמנות הנדרשות. זהו, הטיול מוכן והתרגשות גוברת, רק נוצר לספור את הימים!

 

השלב האחרון לפני היציאה למסע

כשלושה שבועות לפני מועד היציאה לטיול אנו פוגשים את המטיילים ועורכים פגישת תדרוך ומסירת חומרים. הטיול מתקרב והתכנון הופך למציאות!
במהלך המפגש נעבור שוב על המסלול, נשוחח על מזג האוויר ביעד, עלות המחייה, מרחקים ונמסור את הטיפים הרלוונטיים יחד עם החומרים לטיול (שוברים, מפות, רשימת ביתי מלון ואנשי קשר).
יחד עם הסוכנים המקומיים, במהלך הטיול אנחנו גם נלווה אתכם ונדאג שהכל יעבוד כמתוכנן.

 


אריאל ברונשטיין
יליד ארגנטינה, מומחה לתיירות גיאוגרפית,  מבכירי האופרייטורים בארץ העוסק מעל 22 שנה בארגון, ייעוץ ותכנון טיולים לנוסע העצמאי באמריקה הלטינית ובאלסקה. בעל ניסיון ומומחיות בבניית מסלולים ותפעולם העובד מזה שנים עם מיטב הספקים המעניקים את השירות הטוב ביותר בשטח,  כשלצדם מדריכים מקומיים מהשורה הראשונה. עבד בעבר בחברת תעופה וכיהן כמנהל מחלקה בחברות טיולים מהוותיקות בענף הטיולים הגיאוגרפיים. בעל תואר בניהול בתי מלון.
אריאל עבד בחברות המובילות שהתמקדו בטיולים גאוגרפיים. נחשף לקשת הצרכים וההעדפות של המטייל הישראלי, פיתח מן היסוד מחלקות טיולים לאמריקה הלטינית ולצפון אמריקה וטיפח קשרים מקצועיים ואישיים עם מיטב ספקי השירות וההדרכה במאות יעדים תיירותיים בחו"ל.
בתוך כך התמקצע בנישת המטיילים העצמאיים. את הסיפוק הרב ביותר מעבודתו שאב מתפירה אישית של טיולים לפלח מיוחד זה. חלק ניכר מהסיפוק נבע מרחשי התודה של המטיילים עם שובם לארץ.

אריאל ברונשטיין - מומחה בטיולים באמריקה הלטיניתנשמח להיפגש ולעזור בתכנון הטיול הבא.
שלכם בידידות,
צוות טיילור טריפ.

לפרטים נוספים אדות מסלולי טיול,
צרו קשר

    שם (*)

    דוא״ל (*)

    טלפון (*)

    נושא