שייט לאנטארקטיקה

head-line2

שייט לאנטארקטיקה

מסע לאנטארקטיקה
ANTARCTICA 21

 אנטרקטיקה היא יבשת קסומה, נידחת וייחודית אפופת נופים מעלפים, בעלי חיים מסקרנים, קרחונים, טבע פראי בהתגלמותו, אוויר צלול ועוד שלל אטרקציות. מסע על גבי הספינה Antarctica 21 הוא הזדמנות פז לחוות את אנטארקטיקה במלוא הדרה. צוות מיומן, מסור ומנוסה ילווה אתכם במסע בלתי נשכח אל אזור מופלא זה של כוכב הלכת שלנו.
דילוג מעל כף הורן (Cape Horn) וחציית מימיו המיתולוגיים של מעבר דרייק (Drake Passage) לוקחים את משתתפי המסע המתוכנן על גבי הספינה Antarctica XXI אל אחד מקומות המרהיבים בעולם, היבשת הקרה, הגבוהה, היבשה, שטופת הרוח והנידחת ביותר - אנטארקטיקה.

מסלול הפלגה לאנטארקטיקה

יום 1 - קבלת פנים, תדרוך ומפגש עם יתר חברי המשלחת

ננחת בPunta Arenas שבצ'ילה, בשדה התעופה יקבלו את פנינו נציגי צוות הAntarctica XXI אשר ילוו אותנו למלון ויוודאו שאנו מתמקמים בו בנוחות. אחר הצהריים נשתתף בתדרוך במהלכו נקבל מידע חשוב והנחיות המחייבות את כל המבקרים באנטארקטיקה. בערב נתוודע אל חברינו למסע, העשויים להגיע מכל צוות תבל, במהלך סעודה חגיגית על טהרת מנות מקומיות טיפוסיות.

יום 2 - טיסה קצרה, סיור ראשון והפלגה בזודיאק אל ספינת המסע שלנו

ההרפתקה מתחילה בטיסה בת שעתיים מPunta Arenas אל אי המלך ג'ורג' (King George Island) הנמנה על שרשרת איי דרום שטלנד (South Shetland Islands). עם היציאה מן המטוס יתמלאו ראותנו באוויר האנטרקטי הקריר, היבש והצלול. נסייר באזור תחנות המחקר Frei Station  הצ'יליאנית וBellinghausen Station הרוסית ואז נצא בשייט על גבי סירת זודיאק אל הספינהAntarctica XXI שתישא אותנו במהלך הטיול.

 

 ימים 3- 6 - מסע מופלא טובל בטבע פראי, הוד דרום כוכב הלכת שלנו, שלל בעלי חיים ונוף שאין דומה לו

המסע שלנו באנטארקטיקה יערך תוך שייט בין איי דרום שטלנד (South Shetland Islands) והחוף המערבי של חצי האי האנטרקטי. נפליג לאורך פיורדים מכוסי קרח ובינות קרחונים מעוררי התפעלות תוך שחיות בר כגון פינגווינים, כלבי ים, לווייתנים ושלל עופות ים משמשים לנו בני לוויה. בכל יום נצא בשייט על גבי סירות זודיאק לסיורים אותם יובילו מדריכים מנוסים המתמחים בטיולים באזור הקוטב האנטרקטי. בזמן השהות על גבי סיפון האוניה נוזמן לקחת חלק בהרצאות מרתקות ומצגות, כמו גם להשקיף מבעד לחלונות טרקלין האורחים המפואר של הספינה בנוף הבלתי יאמן תוך שאנו חולקים מחווייתנו עם חברינו למסע.

כל טיול באנטארקטיקה הוא ייחודי, גמישות היא סוד עריכת מסע המאפשר לחוות את אנטרקטיקה באופן האינטימי ביותר. צוות המשלחת מתאים את המסלול להזדמנויות שמציע הטבע בכל רגע נתון וכך יוצא שאין טיול אחד הדומה למשנהו. המסלול המדויק אמנם משתנה בכל מסע אולם ישנם מספר אתרים עליהם אין פוסחים, אתרים המספקים הזדמנות פז לצפות ולסייר בסביבה הייחודית של היבשת הקסומה.  המסע שלנו ייקח אותנו למקומות כגון אי פאולט (Paulet Island), מפרץ התקווה (Hope Bay), נמל לוקרוי (Port Lockroy), אי פטרמן (Petermann Island), מפרץ עדן (paradise Bay), אי התעתוע (Deception Island), תעלת למייר (Lemaire Channel) ועד מקומות שאין שניים להם בעולם.

הפלגה לאנטארקטיקה

יום 7 - פרידה מאנטארקטיקה וטיסה חזרה ל Punta Arenas

נעגון באי המלך ג'ורג' (King George Island) וניפרד מאנטארקטיקה בטרם נעלה על הטיסה שתיקח אותנו חזרה אל Punta Arenas  שם נתמקם בבית המלון המפנק למנוחת לילה (ראוי לציין כי הארוחות בשלב זה של הטיול אינן מאורגנות וכל חבר בוחר מתי והיכן לסעוד).

יום 8 - יוצאים חזרה לעבר ישראל

לאחר ארוחת הבוקר נשים פעמינו לשדה התעופה בPunta Arenas ונעלה על טיסה בדרכנו ארצה.

 

לפרטים נוספים אדות מסלולי טיול, צרו קשר

  שם (*)

  דוא״ל (*)

  טלפון (*)

  נושא

  שייט לאנטארקטיקה
  שייט לאנטארקטיקה
  הפלגה לאנטארקטיקה

  טיול בפטגוניה ברכב שכור באגמים

  מסע אל כביש היפה ביותר בעולם

  הטיולים המוצעים באתר הינם לדוגמא בלבד.
  צוות המומחים שלנו ישמח לתכנן ולתפור את הטיול המתאים ביותר עבורכם.

  אולי יעניין אותך גם

   • שם (*)

   • דוא״ל (*)

   • טלפון (*)