מטיילים ממליצים על טיילור טריפ

head-line2

מטיילים ממליצים על טיילור טריפ

”בתחילת פברואר 2020 יצאנו לטיול בדרום אמריקה 4 זוגות חברים טובים. טיול שאורגן ע"י טילור טריפ של אריאל. לפני הטיול ישבנו עם אריאל והוסברו לנו כל הדברים עד לפרטים הקטנים. יצאנו בתחושה בטוחה !!
חשוב לי לציין כי הטיול היה מתוקתק ומסודר בדרך שאני ממש לא רגילה לה. בכל מקום חיכו לנו מדריכים בצורה מסודרת עם הסברים להמשך הדרך. המדריכים כולם (למעט אחד) היו מדהימים דיברו אנגלית מצויינת ונתנו לנו כל כך הרבה ידע והנאה גם יחד. אני חייבת לציין את אריאל לטובה, ברגע שהייתה בעיה קטנה בשטח,(הוא ידע אותה עוד לפני) מהארץ הוא טיפל בזה בצורה יסודית  ונעימה. ניכר בהחלט שהוא פשוט יודע את העבודה שלו !! אני ממש רוצה לומר תודה ענקית לטיילור טריפ ולאריאל  על טיול מדהים שלא רואים כל יום. היה לנו ממש כיף אמיתי, הרגשה בטוחה והנאה מרובה מכל דבר בטיול. תודה רבה ונשמח לנסוע דרכך לעוד יעדים בעולם.“

קבוצת בן יהודה.

אל אריאל ברונשטיין:
”אנחנו קבוצה קטנה של 4 זוגות דתיים בגילאי 65+ ,החלטנו לצאת לטיול במסגרת "הנוסע העצמאי" לדרום אמריקה. לפי המלצת חברים פנינו אל אריאל  לתיאום הטיול. במהלך ההכנות הועלו מספר הצעות אשר נבחנו לקריטריונים הבאים:
מסלול בברזיל ,ארגנטינה וצ'ילה. למשך 24 יום - התאמה ומתן מענה לנו כמשפחות דתיות - מחיר מתאים - שירותי קרקע ברמה טובה. תיכנון לטיול מגוון עם האתרים המרכזיים , ומסלול שיתקדם ויגיע לשיא בסוף הטיול. קיבלנו תכנית ומסלול מתוכנן שנתן מענה לדרישותינו ולצרכינו המיוחדים כולל שהייה בשבתות בבתי חב"ד בריו  ובברילוצ'ה, ושבת אחת עצמאית בצ'ילה עם סידורי ארוחת ערב במלון שטופלו ע"י אריאל (על בסיס דג בניר אלומיניום). בתי המלון  , המדריכים והרכבים  היו ברמה מצויינת . במסגרת התכנית ברוב התחנות הייתה לנו שהייה של 2-4 ימים באותו מלון תכנון נעים ונוח. והעיקר המסלול והאתרים – התכנית הייתה מעניינת תוך היכרות של המדינות , התושבים, התרבויות והאתרים המיוחדים. לסיכום : אני מעביר אליך תודה מקרב לב  בשם משפחות : שדמי , ברנדר , זימן  ואהרונוף.“

להתראות
עמוס אהרונוף

”ברצוני להודות לך על תכנון וארגון טיול מושלם, מרתק , מעניין ועוצר נשימה. נפגשנו ביוני 2019 בבתנו. הצגנו בפנינו הצעה לטיול בדרום אמריקה- צילה ארגנטינה ולסיים בקרנבל - מצעד המנצחות בריו דה גי'נרו. מהרגע הראשון שנפגשנו זכינו לאיש מקצועי, נעים הליכות ומוכן לעזור. תמיד היית עם זמין לכל שאלה ובקשה, אוזן קשבת , הרבה סבלנות ויצירתיות בתכנון הטיול. במשך חצי שנה תכננו איתך את הטיול המדהים. והנה הגיע הטיול שלנו בחודש פברואר 2020. עלינו למטוס ובמשך 24 ימים זכינו לטיול של החיים. היית איתנו בקשר. הטיול היה מתוכן כראוי, לא היו פשלות. המדריכים היו מקצועיים, נעימים. בתי מלון מעולים במקומות טובים. הכנת לנו תיק מסודר לכל יום שעזר מאוד בהתנהלות של טיול ייחודי.
ממליצה בחום לבנות טיול עם אריאל ברונשטיין.“
בברכה, ד"ר חיית ואילן שחם

אריאל שלום

”חזרנו עם חוויות מדהימות מטיול בדרום אמריקה - צ׳ילה ,ארגנטינה וקצת מברזיל , והרבה בזכות התכנון המקצועי שלך ותפירת החליפה  שהתאימה לנו.התכנון, הארגון , הספקים המקצועיים שחיכו לנו בכל מקום תרמו להצלחת הטיול. בזכות הגיבוי שהיה לנו לאורך המסלול ,הצלחנו להנות מהנופים ולחוות טבע בצורה יוצאת דופן. אנחנו מבקשים להודות לך מאד על הטיול המשמעותי שחווינו ועל המקצועיות שלך לאורך כל הדרך. ברצון רב ובביטחון מלא נמליץ עליך בקרב חברינו.
בתקווה רבה להתראות בטיולים נוספים.“

טליה וזאב נאמן

אריאל שלום.

ברצוננו להודות לך על ארגון טיול מוצלח מעניין ואיכותי.
המדריכים והנהגים אשר חיכו לנו בכל יעד היו מנוסים אדיבים איכותיים. עמדו בלוחות הזמנים והיו קשובים.
המלונות שהוצעו היו ברמה גבוהה.
אנו שבעי רצון מרמת השירות של כולם  .וכמובן ממך על קבלת ההסברים הטיפים וההמלצות למסעדות אשר גרמו לטיול מוצלח ביותר.

תודה רבה.

יגאל וחניתה צוברי
דבורה סוקול
מזל פיין

”אריאל היקר,
מצויד בידע נרחב, מבטא ארגנטינאי מובהק, חיוך גדול ומפה ענקית נפגשנו לתכנון הטיול לפטגוניה ומפלי האיגואסו. ''מה לגבי תמונות?'' שאלתי, ''אין צורך''- אמרת, ''אשאיר אותן למפגשכם עם הטבע''. הבנו, שאנחנו בידיים טובות ומיומנות. תכננת עבורנו את ה ''טיול אחרי צבא'' שלנו בהתאם לבקשותינו יחד עם מגבלות הזמן, שעמד לרשותנו.

בשבועיים עברנו בין מדינות – ארגנטינה, צ'ילה, ברזיל, באמצעי תחבורה שונים – מטוסים, מעבורות, אניות, סירות זודיאק, רכבות, אוטובוסים, ג'יפ 4 על 4, בתנאי מזג אוויר אביביים – גשם, רוח מטורפת, שמש, עם מדריכים מקומיים – חואקין, מתיוס, רוזריו, פבלו, מרי, ביאטריס, טיילנו בנופים אחרים – קרחונים, הר געש, מפלים, אגמים, נהרות, ג'ונגל ועוד, עם בעלי חיים רבים – פרפרים, ציפורים, רקונים,פינגווינים, אריות ים גואנאקו...ישנו בבתי מלון נהדרים (בפעם הבאה בז'או ז'או ) והאוכל שחיכה לנו במסעדות המצוינות בסוף כל יום.
וכל זאת בצורה מדויקת ומתוזמנת להפליא. תודה לך, על שהיית תמיד זמין לשאלותינו, קשוב לבקשותינו, תוך כדי שינויים, שנדרשו עם תפירת הטיול יחד עם המון סבלנות ורגישות. כל זה הוביל אותנו לטיול חווייתי ועוצמתי במיוחד. תודה לך מכל אחד מאתנו –

מוקי, כנרת, אברי, מלכי, ציקה ואורית.“
המכונים קבוצת דלל

סיכום חוויות מטיול דרום אמריקה, "קצת" אחרי צבא...

טלי ואני הגשמנו חלום שלי, מתנת יום הולדת 60, לטייל בדרום אמריקה. דרך המלצות הגענו לאריאל וחברת טיילור טריפ.

ההכנות שלנו נמשכו זמן ארוך, כללו הרבה "בלבולי מח" לאריאל, עד הדברים שגובשה התוכנית הסופית. יצאנו באמצע נובמבר, מלאי ציפיות וגם חששות. כבר בימים הראשונים פגו החששות, ההתלהבות הלכה וגברה, הטיול היה כל מה שיכולנו לצפות ב"הגשמת החלומות". יתרה מזאת, כל השלבים שתוכננו והופעלו ע"י הסוכנים המקומיים שארגן אריאל, פעלו כמכונה משומנת, נתנו שרות מעולה, שתקתק בכל התחנות בצורה שלא השאירה שום מקום לדאגה או חשש, הייתה שירותית במידה שאנחנו לא רגילים אליה אפילו בארצנו. גם ההמלצות שאריאל נתן בטרם הטיול התגלו כמדויקות ומועילות ביותר.

אין ספק שמדובר במקצוענות בתחום.

כל לחיי, וכן ירבו המטיילים שייהנו משרותך.

בתודה,

אמנון וטלי

”הי אריאל

אחרי שבוע של ג'ט לג הגיע הזמן להודות לך מכולנו. אז מה היה לנו בטיול הזה.....
4 מדינות (לחלקינו), 6 ערים, 8 טיסות פנים, 4 טיסות חוץ, 12 בתי מלון מהטובים שיש, עיירות למכביר, הר געש גדול (אוסורנו), קרחונים מהמדהימים שיש, מפל מדהים בעוצמתו וביופיו - (איגואסו) - ג'ונגל אחד מדהים ומפחיד, שיוטים, אין ספור באגמים ובנהרות, שמש, גשם, רוחות, אוכל טוב והרבה בשר משובח.
קבוצה של חברים טובים נפגשו יחד להגשים חלום של "טיול אחרי צבא" ובלעדי חברות כזו ונתינה של כל אחד להצלחת הטיול....ההמשך ידוע.
מעל הכל מנצח אחד גדול.... אריאל ברונשטיין.
תודה רבה מקרב לב על טיול מדהים ומתוקתק לפי הזמנה..., תודה על הגשמת חלום. הכל היה מתוזמן להפליא, עמידה ביעדים ובזמנים של כל כל הסוכנויות. מדריכים אדיבים עם המון ידע. מכל אחד ואחד ומכולנו יחד שוב מודים לך בתקווה לטיול נוסף בעתיד.
מאיתנו,“

AMAR GROUP

”אריאל היקר

תודתי מעומק הלב על תכנון הטיול לאקוודור וגלפגוס, טיול שהיה חוויה עוצמתית ובלתי נשכחת.

תודה על ההתנהלות הרצינית החל מפנייתי הראשונה, על תכנון מושלם של הטיול על כל אתריו המגוונים והמדהימים, שירותי הקרקע המצוינים, ההדרכה המעולה באקוודור שללא ספק תרמה משמעותית להצלחת הטיול.

אי אפשר היה לבקש יותר!“

הדר, ענבר וטובה בהט, חיפה.

”אריאל יקר

בלו"ז קצר בחורף האחרון החלטנו לנסוע לטיול בפטגוניה שבדרום אמריקה. ההמלצות החמות באתר שלכם – -TAILOR - TRIP שכנעו אותנו בתחילת ינואר לפנות אליך, אריאל, לעזור לנו בתכנון הטיול וארגונו. אכן הרווחנו. התכנון והביצוע עמדו בהחלט בציפיות. יצאנו בראשית מרץ ל-23 ימים בצ'ילה וארגנטינה וטעימות מריו דה 'נירו. – הטיול היה נפלא, מלא חוויות ומגוון! מיכה ואני שמחים  להמליץ עליכם בחום. בתהליך תכנון הטיול התרשמנו מנועם הליכותיך, האמינות, הזמינות ובעיקר הניסיון  המקצועי והכרת האזור. (דוגמא אחת לכך היא ההצעה המוצלחת  לעשות מסלול הליכה בפיץ רוי ולא בטורוס דל פאינה).

בטיול עצמו הכול 'דפק' ועבד לפי התכנית, ברמה טובה מאד ובלוח הזמנים, כמתוכנן. ההכנה לפני הטיול, ותיק המידע המסודר והמפורט שקבלנו ממך ובעיקר הספקים המצוינים שאתם עובדים איתם עשו את הטיול שלנו לא רק מהנה, כי אם נוח מאד וחסר דאגות (חוץ מאשר למזג אויר טוב בעונת המעבר בה יצאנו).   זה היה משמעותי עבורנו, כיוון שהטיול  היה מורכב ואנחנו לא דוברים ספרדית או פורטוגזית.

אני רוצה לציין לטובה שבתום הטיול, הגעת אלינו שוב 'לסגירת התהליך' ושיחת משוב. תודה על הכול. נשמח להישאר בקשר ולהיעזר בשרותיכם ביעדים נוספים בדרום אמריקה.“

נירה ומיכה דנציגר,
צופית, מאי 2019

”אריאל שלום.

חזרנו לפני מספר ימים מטיול זוגי ארוך בצ'ילה, ארגנטינה וברזיל.

הטיול שתוכנן בעזרתך, תוך שימוש בניסיונך העשיר, "זרם" באופן מופתי, כאשר כל הסידורים, החל מהטיסות, בתי המלון, רכב שכור ועבור למדריכים וטיולים מקומיים, היו בדיוק כפי שתוכנן. חשוב לציין את ההקפדה של הגורמים המקומיים על לוחות הזמנים והנכונות לעזור בכל שאלה ובקשה.
רצינו להודות לך על העזרה בהגשמת החלום ונפגש לקראת הטיול הבא לבוליביה ופרו.“

עופר ושלומית מסרי.

”שבעת האגמים, פטגוניה, Torres del Paine, הקרחון Perito Moreno, מפלי Iguacu, Buenos Aires, Rio de Janeiro... הכל נחרט עמוק בזיכרון!  אנחנו אוהבים מאוד לטייל, עצמאי, לפי הטעם והיכולות שלנו. כך התכוונו לעשות גם בדרום אמריקה. בתהליך הידוע, אספנו חומר, קראנו המון, רשמנו העדפות, קבענו פרק זמן ותאריכים טנטטיביים ורצינו לעבור, כרגיל, לסגירת המסלול. ואז התברר שזאת משימה קשה ביותר: ים של יעדים, צורך בטיסות פנימיות ואם כן, איך? לשכור ולמסור רכב בכל קטע? לרוץ אחרי מוניות? לוותר על להיות עצמאים? פנינו לאדון Google שכיוון אותו ל- Tailor Trip. קראנו המלצות; מה זה יכול להיות, אין לאף אחד תלונות, הערות? כולם (ישראלים) מרוצים 😕??!!

וכדי לעשות long story short, פגשנו את עוז, בחור מקסים, אבל עם ידע ודעות מוצקות; ואז הכל נכנס למגירות, אחר כך הכל רץ  לפי התוכנית, חלק, עם ראש פנוי לקליטת פלאי הטבע שמתגלגלים אליך מכל פינה ביבשת היפיפייה הזאת.

ועל זה, חיבוק גדול לך עוז!“
משפ' שטיינברג

לאריאל שלום רב,

במרץ 2019 תכננת לנו טיול פרטי לקובה וגואטמלה. זו הפעם השלישית שאנו משתמשים בשירותיך וברצוננו לציין, כי התכנון היה תמיד מדויק וקולע לכל אורך הדרך.
קובה הייתה מעניינת מאד מהבחינה ההיסטורית והפוליטית וההדרכה הייתה נהדרת. גואטמלה הייתה שונה בתכלית: פחות פוליטיקה, לא פחות היסטוריה, של המאיה, חיי תרבות עכשוויים שנושאים עד היום את העבר המפואר שלהם. בג'ונגלים זכינו לצפות בקופי עכביש ובקופים שאגנים (אותם גם שמענו ממרחקים גדולים), ראינו ושמענו ציפורים מדהימות ומצמרות הג'ונגל העבות ניתן היה גם לראות את שרידי הפירמידות של המאיה.
כאמור,טיול מופלא, עם הדרכה נהדרת, והכל כמובן התחיל בתכנון היוצא מהכלל של אריאל ברונשטיין בחברת טיילור-טריפ. תודה רבה על החוויה הנהדרת הזאת ונתראה בטיול הבא.
בברכה ובתודה
רבקה ויעקב שכטר

”שלום אריאל.

חזרנו זה עתה מטיול יוצא מהכלל לארגנטינה וצ'ילה הנפלאות.
הטיול כולו היה מאורגן ומתוכנן היטב, מבחינת המסלול ורצף האתרים והחוויות שלצדם שהגיעו לשיא בטורס דל פיינה שבצ'ילה, הקרחונים בארגנטינה ומפלי האיגואסו לקינוח. אי אפשר שלא לציין את לוח הזמנים שנשמר בקפדנות בעזרת אנשי הקשר והמלווים השונים, והמדריכים המקומיים המקצועיים והידידותיים.  בתי המלון היו טובים ואף טובים מאוד ומפנקים.
הנאתנו הייתה שלמה ועל כך אנו רוצים להודות לך,

רוני ומאיר גלבוע  אהובה ואפי תקוותי.‚

”פטגוניה עם אריאל ברונשטיין.

חזרנו מטיול בן 28 יום שכלל צ'ילה וארגנטינה (בעיקר איזור פטגוניה) ואת מפלי איגואסו - הצד הארגנטינאי והצד הברזילאי. בנוסף לקריאה רבה בנושא - נעזרנו באריאל ברונשטיין. הסתבר בדיעבד שזאת הייתה החלטה מעולה, מכמה סיבות:
א. התייעצנו עם מומחה בעל ניסיון וידע, אשר עזר לנו לתפור את הטיול כך שיתאים לטעמנו וליעדים שלנו.
ב. אירגן את כל הלוגיסטיקה: העברות, בתי מלון, השכרת רכב, טיסות פנים - וכמובן מדריכים, כניסות לאתרים, שייט ועוד. רק דבר אחד השארנו ליד המקרה: את מזג האוויר (היה לטובתנו, וזה חשוב...).
ג. למשך כל הטיול היו לנו אנשי קשר מקומיים מהחברות המובילות בתחום, וגם אריאל עמד לרשותנו - אבל לא היה צורך בהתערבותו.
תודה לך אריאל, היית שותף מלא לחוויה אדירה.

רעיה ותומי וייס“

”אריאל שלום.

השבוע חזרנו מטיול בצ'ילה ארגנטינה ומפלי האיגואסו, לנוסע העצמאי, שאורגן על ידך.
אפתח בסיכום. הטיול היה הצלחה אחת גדולה ונהנינו מכל רגע. הארגון היה למופת. הטיסות, המדריכים, הנהגים, בתי המלון כולם היו מצוינים. לא יכול היה להיות ארגון טוב מזה. לא נתקלנו ולו בתקלה אחת לאורך כל המסלול המרהיב שכלל הרי געש, מערות וולקניות, קרחונים, נופי בראשית חלקו בנהיגה עצמית.
חזרנו מרוצים מאד ונמשיך להמליץ עליך לכל חברינו כפי שכבר עשינו.
בתודה וברכה,

יוסי ושושי בצלאל.

שלום אריאל

רוצים להודות לך על הטיול המדהים שחווינו בפטגוניה.
התכנון היה למופת, המסלול שתפרת לנו היה ממש תפור עלינו. מעניין, מרהיב ובמינון הנכון.
השרות אותו קיבלנו משתי החברות, הארגנטינית והצ'יליאנית ,היה מעל ומעבר לכל הציפיות שלנו. מדויק, יעיל ואדיב.
כל הטיול הרגשנו שאנחנו בידיים טובות. כל הכבוד ויישר כוח!

רותי ודני לוי

”עוז היקר,

מילים לא יצליחו לתאר את הטיול המופלא שהיה לנו. הרבה מאוד בזכותך. התוכנית היתה פשוט מושלמת והביצוע תקתק בדיוק כפי שתכננת ואמרת. התוכנית הכתובה מתגמדת לעומת המראות, המקומות, האנשים, הנופים והחוויות שאספנו במהלך הטיול. כל המלצה שלך היתה במקום. ידעת לקלוע בול לאופי, הצרכים והאהבות שלנו במינון המדויק, בקצב הנכון ובעושר והגיוון המתאים לנו.
ממליצים בחם לחברינו ולכל מי שמתכנן טיול ורוצה לנסוע ברוגע, במקצוענות, תוך מיקסום מלא.
תודה ענקית על הכל.

יאיר וציפי“

”אריאל היקר Tailortrip

חזרנו לפני כשבועיים מטיול בדרום אמריקה, טיול שהוכן עבורנו על ידך בהתאם לרצוננו וגם לדרישותינו השונות. יש לציין שה"רומן" ביננו התחיל בזכות המלצה שקיבלנו וכבר במפגש הראשון הבנו שלא טעינו והרווחנו.
To make the story short
אריאל, יישר כח! טיול של 5 שבועות, 3 מדינות והכל הכל תיקתק כמו שעון שוויצרי ואפילו יותר. יצאנו שני זוגות לאקוואדור, ימים משכרי עיניים ולב, מהרכב עם נהג ומדריכה שהיו שירותיים ברמה הגבוהה ביותר, אתרי הביקור, המלונות, המסעדות באיכות טובה מאד. אין לתאר במילים את הנופים המקסימים באקוודור וגם בגלפגוס. בשיחה איתך אמרת לי, חכי, עוד לא ראית מספיק. אכן בהמשך, אחרי פרידה מהחברים וחבירה לזוג חדש שהצטרף לטיול בצ'ילה וארגנטינה הבנו שכל היופי עוד לפנינו. הכל מתוקתק, רכבים, נהגים, מדריכים, מפות וכל מה שלא חשבנו והכל בנועם, איכותיות ורמה גבוהה.
תודה רבה מעומק הלב מכולנו. טיול ברמה גבוהה בזכות הידע וההמלצות שלך והשירות המעולה. נשמח מאד מאד להמליץ לכל העולם ובעיקר לחברינו הקרובים להסתייע בך ובשרותך וכמובן, נשמח להמשיך לטייל איתך.
לאות הוקרה מצרפת גם תמונה או שתיים למזכרת.

שרה וזאב זכרין, דינה וחיים מנור, אורית ואשר אלון“

”שלום,
אנחנו ממליצים בחום על עוז אליו וחברת TAILOR TRIP.החלטנו על הטיול ברגע האחרון ובנוסף, בגלל עומס עבודה, פנינו לחברה ממש ברגע האחרון ולמעשה עוז היסס אם יספיק לארגן טיול ברמה טובה בזמן הקצר שנותר. הוא הצליח לרתום אותנו לקצב מהיר של קבלת החלטות, הגיע אלינו הביתה לשיחת עומק ולאחר מספר חזרות ושינויים קלים סגרנו מסלול.
הטיול התנהל בדיוק לפי התכנון והיינו מרוצים מאד מכל פרט בו.  המסלול בפטגוניה חשוב מאד ואם לא יודעים איך זה עובד יש סיכון במעברי גבול לא נוחים במקרה הטוב ולא אפשריים במקרה הגרוע-נדרש לעבור מספר פעמים בין המדינות ולכן זה צריך להיעשות באופן אופטימלי.
התכנון של עוז היה מצוין ויעיל. המסלול היה נהדר ומספר הימים בכל אחד מהמקומות היה בדיוק לרוחנו ובהתאם למה שביקשנו והעדפנו. הכל תיקתק! מדריך ו/או נהג חיכו בכל מקום - מה שמאד קיצר זמני המתנה ונסיעה. כנ"ל ההזמנות במלונות, באתרים וכו'.
חייב לציין לטובה את הדאגה האישית של עוז וגם של אריאל כשנודע להם שהבת שלנו לא מרגישה טוב וצריכה רופא. למרות שפנינו רק למדריכה במקום הם מיד יודעו והרימו טלפון לוודא שהכל בסדר, גם באותו יום וגם בהמשך.
ההיכרות של עוז עם המקומות בהם היינו - ארגנטינה וצ'ילה בדגש על פטגוניה - היא מעולה. עד רמת המסעדה, המלון ומסלול לטיולי יום. אנחנו חזרנו מטיול משפחתי נהדר ומאוד ממליצים על TAILOR TRIP ועל תכנון המסלול והשירותים הנלווים עם המדריך עוז.
בברכה,
משפחת רון
הרצליה“

”שלום אריאל!

חזרנו בשישי לפנות בוקר מטיול מרתק של 23 יום בדרום אמריקה!
הנופים הנפלאים העוצמה המדהימה של מפלי האיגואסו שהיו חוויה רוחנית מיוחדת, הגליישרים , הכל היה נפלא ומרגש!
תודה אריאל על תכנון מדויק ומתאים עבורנו כזוג דתי שומר מצוות, התחשבת בכל הצרכים המיוחדים שלנו ותפרת לנו טיול נפלא!
הכל התנהל במדויק לפי התכנון, האיסוף מכל מקום הטיסות הפנימיות, הטיולים השייט, ההדרכות.
אין עליך!!!! כל הכבוד! תודה רבה רבה!

אהרון ויהודית פוירשטיין
פתח תקווה“

הי אריאל,

אז שבנו לארץ לאחר טיול מאלף בפרו ואקוודור כולל גלפגוס!!!
רצינו להגיד לך תודה, מבחינתנו כל מה שהיה באחריותך בטיול הזה היה בציון 100.
הכל תיקתק לפי הזמנים, הנהגים, הרכבים הטיסות וכ״ו. תמיד עם חיוך ואנגלית מצוינת.

היה ותפגוש לקוחות פוטנציאליים שיירצו לקבל חוות דעת עליך ועל הטיול תרגיש חופשי להשתמש בנו כממליצים.
תודה
משפחת אלסנר

”אריאל שלום,

עם חזרתנו מהטיול המקסים והמקיף בברזיל פטגוניה ופרו. ברצוננו להודות לך על התכנון המצוין והביצוע המושלם!
המדריכים, הסייעים והמלונות היו ברמה גבוהה מאד ותרמו לטיול הנהדר!
אנו שמחים שבחרנו בך לתכנן לנו את הטיול ונשמח להמליץ לאחרים.

בברכה,

מלכה ואברהם לורברבויים ואריה ורבקה פרבר“

”טיול למרכז אמריקה
יצאנו אשתי  ואני לטיול של כ-5 שבועות במרכז אמריקה. קובה, מקסיקו, גואטמלה וקוסטה ריקה.
אריאל ברונשטיין מחברת  TAILORTRIP  עזר לנו לתכנן את הטיול , הזמין עבורנו את כל הלוגיסטיקה שקשורה לטיול, החל מטיסות גם מישראל וגם טיסות פנימיות ( מעל 5 טיסות פנימיות ). הזמנת בתי המלון ברמה בהתאם לדרישות שלנו,  החשוב ביותר את המדריכים הפרטיים  והנהגים שליוו אותנו בכל מהלך הטיול למעט קוסטה ריקה שבה שכרנו רכב ונהגנו בנהיגה עצמאית , וכן הדרכות מקומיות שלקחנו בהתאם לצורך בקוסטה ריקה.
החשש הגדול שלנו לפני הטיול היה התיאום בין כל המרכיבים כולל הטיסות הפנימיות.
האם יחכו לנו בשדה התעופה? האם המדריכים יהיו טובים?
אנחנו  רוצים לציין שחזרנו לארץ ויכולנו לומר לעצמנו:  אפס תקלות, הכול דפק כמו שעון שוויצרי. במהלך הטיול התקשרנו  לאריאל ( לפעמים גם  ווטסאפ ) והוא היה תמיד זמין, נתן תשובות ועזר לנו. בתי המלון היו ברמה לה ציפינו ולעיתים אף יותר, הטיול היה מגוון  וערוך נכון.
זאת הייתה חוויה שלא נשכח לעולם.

עמית וזאב שושי“

”הי אריאל,

חזרנו מטיול לדרום אמריקה בו באמת עלתה המציאות על הדמיון.
"תפרת" לנו טיול מהמם. הכל תקתק ע"פ המתוכנן: לו"ז,מדריכים מעולים,בתי מלון במיקומים מצוינים ובאיכות מעולה. טיסות פנים מתוזמנות עם העברות והעיקר היכולת שלך לתכנן מסלול בו רואים את דרום אמריקה במיטבה, קרחונים,אגמים,יערות ,הרים וערים,תרבויות והיסטוריה ובעיקר אנשים.

חוויה בלתי נשכחת ומיוחדת.

תודה על הכל. נמליץ בחום.“

אלונה,חנה,רפי ומשה.

”לחברת טיילור טריפ,

בפברואר 2018 , טיילנו בארגנטינה וצ'ילה בארגון , תיאום וניהול של אריאל "שתפר לנו טיול" ממש ביד אמן.
הכל; טיסות, איסופים משדות תעופה, מדריכים, בתי מלון ועוד . אנחנו ממליצים מכל הלב להיעזר בשירותיו.

תודה על כל!

משפחת פוקס ולדרר.“

”לחברת טיילור טריפ,

ברצוננו להודות לאריאל על טיול מוצלח ומיוחד לדרום אמריקה. התכנון המדויק של המסלול, העמידה בכל ההבטחות ובלוח הזמנים, כל אלה לצד הנופים המדהימים של דרום אמריקה, הפכו את הטיול לחוויה אדירה.

שנינו מטיילים הרבה וזה היה ללא ספק אחד הטיולים המוצלחים ביותר שעשינו.

תודה לך אריאל.

מיקה ויוסי רונן, הרצליה“

”לחברת טיילור טריפ,
בינואר 2018 יצאנו לטיול בגואטמלה ומכסיקו קבוצת חברים (10) המטיילים כל שנה ביחד. את הטיול תכנן עבורנו אריאל ברונשטיין .
הטיול בן 21 יום כלל את גואטמלה, הרי הגעש, האגם, שמורות טבע, מפלים, סמוק שמפיי, נהר הריו דולסה וליוינגסטון לחופי הים הקריבי . אתר הפירמידות טיקאל משם עברנו בשיט את הגבול למכסיקו לאזור הצ'אפאס, ולסיום מכסיקו סיטי.
הטיול אותו תכנן בצורה מופלאה היה מגוון ומלא חוויות . בכל מקום אליו הגענו חיכו לנו רכב חדיש ומדריכים. בגואטמלה ליוותה אותנו מדריכה בשם מיצי, כמוה טרם פגשנו, שהפכה את השהות בגואטמלה לחוויה אדירה תוך הקשבה לרצונו של כל נוסע ויצירת חוויות מדהימות בנוסף לתוכנית המקורית.
חזרנו מוקסמים מהטיול אותו תכנן אריאל  ומהביצוע הנפלא של הסוכנויות איתן  אתם עובדים בחו"ל מרמת בתי המלון והמדריכים.
אין ספק שאמליץ לכל מי שמתכנן להגיע למרכז ודרום אמריקה לבנות טיול עם טיילור טריפ.“
בתודה,
רלי תמיר וכל חבורת "היעד הבא"

”הי אריאל
ברצוננו להודות על טיול מקסים ב״ארגנצ׳ילה״ -פטגוניה, בואנוס איירס ואיגאוסו.
ניהננו מתהליך תכנון והכנת הטיול, מאיכותו ומאיכות השירות שקיבלנו.
נפגשנו קצת מחודש לפני הטיול וכבר מהמפגש הראשון ניהננו מהידע שלך ואהבנו את הצעת המסלול שנבנתה כך שהמסלול מגוון ובמגמת עליה בעצמת הנופים.
למרות פרק הזמן הקצר נבנה הטיול באופן כמעט מידי. במפגש האורינטציה קיבלנו חומר רב שכלל בנוסף למידע על השירותים שנקבל גם חומר רקע, המלצות על מסעדות ושיחון. הרבינו להשתמש בחומר במהלך הטיול, קיבלנו שירות מעולה של נציגים/מדריכים שפגשו אותנו בכל תחנה ונתנו מידע איכותי והדרכה מעניינת, העברות ואירוח - מבנה זה של הטיול איפשר לנו בפרק זמן קצר יחסית להספיק לראות ולחוות הרבה.
נשמח לטייל בעזרתך גם בטיולים הבאים.
בברכה,

מרק דורית ונוגה דקלבאום ואורן שביט“

”אריאל שלום,
אנחנו עדיין תחת הרושם העז שהותירו בנו מראות הטבע המופלאים של דרום אמריקה.
אין די מילים שיביעו את יופיו של הטבע, על שלל פריחותיו, שלגיו, קרחוניו ואגמיו. הגענו אליך לגמרי באקראי, כבר מהמפגש הראשון הבנו שפגשנו את האדם הנכון שיסייע לנו בהכנת הטיול לנוסע העצמאי. התוודענו לאדם סבלני מאד שיודע מצוין את מלאכתו ומכיר היטב את היבשת.חברת התעופה  latam  איתה טסנו את כל טיסות הפנים עמדה בדייקנות בלו"ז.
בכל מקום שנחתנו המתין לנו מדריך/ מדריכה  ונהג. לאורך כל הטיול עמדו לרשותנו רכבי ואן חדישים. המדריכים היו מצוינים וכמוהם הנהגים.
זה המקום להודות לך, אין ספק שנמליץ בפני כל מי שחושב לצאת בטיול עצמאי.
בברכה ותודה
פנינה ושוקי שנבוים -  כפר סבא.
שולה ומיקי רונן - כפר סבא“

”שלום.

ביקשנו מאריאל בורנשטיין מיטריילור טריפ לאחר המלצה, להכין לנו ,נעמי ויהודה לוי.  טיול אישי לדרום אמריקה.

היעדים:  צ׳ילה ,ארגנטינה וברזיל .ל-24 יום.

לאחר שתי פגישות בזמן קצר מאוד אריאל הכין תכנית של המסע. עלינו לציין  שכל התאומים לפי התכנית בוצעו. לוגיסטיקה מעולה : טיסות פנימיות ,בתי מלון ,רכב, טיולים פרטיים וטיולי קבוצות. חזרנו מרוצים מאוד.

מומלץ ביותר, נהנינו אמון.

נעמי ויהודה לוי“

”היי אריאל
ראשית נציין שחזרנו לפני מספר ימים ארצה מטיול בן 24 ימים שתכננת עבורנו.

הטיול היה חוויה בלתי נשכחת כשאתה ברוב מקצועיותך ומומחיותך היית שותף מלא להצלחת הטיול וההנאה שנחשפנו אליה.
דאגת לכל שירותי הקרקע שהיוו בסיס להתנהלות וזרימת הטיול. המקומות והאתרים  שהגענו אליהם בהנחייתך הינם תופעות טבע מהמרשימות בעולם. הזמינות שלך בטיול הייתה עבורנו פורקן בלבד לשתף ולהודות לך בזמן אמת.
אין ספק שאנחנו נמליץ עליך בחום לכל מכרינו. קודם כאדם מקסים, קשוב ,אמין ,ומקצוען אמיתי.
יישר כח על פועלך עבורנו.
משפחת עראמי.“

 

”אריאל
עברו 4 יממות מאז נחתנו מהטיול בפטגוניה-דרום אמריקה ואנחנו עדיין מרחפים בתוך החוויות של הטיול. תכננת לנו טיול, התפור למידותינו. בתכנון שלך, חשבת על כל פרט והעיקרון המנחה בתכנון שלך היה  כיצד לשלב את הטיולים בכל המקומות המיוחדים של פטגוניה, אבל לעשות זאת ביעילות ובנוחות מרבית .
הביצוע תאם לתכנון ב-100%  בכל מקום חיכו לנו , הסיעו אותנו, הדריכו אותנו ודאגו לכל מה שנדרשנו לו. המרחקים בטיול היו גדולים ושילבו הרבה טיסות פנים – גם כאן, דאגת לתיאום בין הטיסות ולמקומות בהם בחרנו יחד אתך לטייל –לדוגמא:  טיסה לחצי האי ולדז שולבה בטיול במטרה לספק את סקרנותנו לצפות בפינגווינים.....
אריאל, עשית זאת בנועם ובסבלנות ובכך יצרת מענה רגוע ובטוח לציפיות שלנו לקראת הטיול. על כל אלה ברצוננו להודות לך, ולציין שבמידה ומי מחברינו ירצו לצאת לטיול מסוג זה, נמליץ לבחור בך כמתכנן הטיול.

ורדה ואהוד בר-דורון“

”אריאל היקר,

תודה לך על טיול מקסים ומאורגן להפליא.

בילינו 9 ימים בלתי נשכחים בגואטמלה.

הארגון המופתי, ההדרכה, המסלול והאטרקציות – הכל היה מושלם!

להתראות בטיול הבא..

קבוצת מאור.“

 

”היי אריאל,

הטיול שערכנו לפרו, צ'ילה, ארגנטינה וברזיל הצליח בזכותך!!!
התכנון הקפדני, ההקשבה  והתפירה האישית של כל הפרטים, אפשרו לנו ליהנות באופן מלא מכל החוויות שחווינו ומזמנת למטייל בה.
הדאגה, ואי בזבוז זמן , דוברי אנגלית מצויינת ובעל ידע נרחב אשר דאגו לכל פרט.

נהנינו מכל רגע, ונמליץ עליך בחום רב לכל ידידינו.

תודה רבה

אילה ואיציק“

”אריאל יקר,

הטיול שלנו לפרו היה מדהים, והרבה בזכותך.
התכנון הקפדני, ההקשבה לרצונות שלנו והתפירה האישית של כל הפרטים, אפשרו לנו ליהנות באופן מלא מכל החוויות שפרו מזמנת למטייל בה, ללא דאגה וללא בזבוז זמן על "מנהלות". המדריכים היו מקסימים, דיברו אנגלית מצויינת, ודאגו לכל פרט.נהנינו מכל רגע.
אנחנו ממליצים עליך בחום לכל מכרינו.

תודה גדולה, מחכים לטיול הבא!!“

גיא ורוית 

” שלום רב,

בחודש ספטמבר 2017, טיילנו באחד האזורים המעניינים והמרתקים בעולם : פרו + אקוודור וגולת הכותרת איי גלפגוס. הטיול תוכנן ואורגן ע"י טיילור טריפ - אריאל  ברונשטיין (אותו הכרנו מטיול אחר לפני כמה שנים).

תכנון הטיול היה מקצועי ובוצע בקפדנות רבה, הביצוע, בעזרת הספקים המקומיים שאריאל עובד איתם, היה מעולה. מעל הכל, גם התמיכה "מרחוק" של אריאל , במהלך הטיול , נתנה את ההרגשה "שיש מישהו שדואג לך "גם כשאתה רחוק.

תודה לך אריאל ומבטיחים להמשיך לטייל איתך.

דר' איילה ופיני בלן  פתח תקוה“

 

”אריאל שלום .
לפני כשבועיים חזרנו מטיול בדרום אמריקה, טיול ״שנתפר״ על ידך, על פי מידותינו ובקשותינו.
אנו זוג גמלאים הנושקים את שנות השבעים, וקצת חששנו מטיול לדרום אמריקה שלא במסגרת קבוצתית. הגעת לביתנו, שמעת את רצונותינו וביחד, בסבלנות ובאכפתיות רבה, הכנת עבורנו מסלול נהדר לטיול אשר בעזרת מדריכים מקומיים בפרו ובברזיל, בוצע בשלמות ללא פספוס אחד.
הכל זרם על פי התכנית, שעה אחר שעה. קיבלנו את השרות הטוב ביותר לו זכינו אי פעם בטיולים קודמים, הכל ברמה הגבוהה ביותר.
אנו רוצים להגיד לך ״ תודה גדולה ״ על תכנון מצוין של טיול מופלא ושומרים לעצמנו זכות להשתמש בשרותיך הטובים בעתיד לבוא, בטיולינו הבאים.

בתודה ובברכה,
ציפי ושלמה לבנה.“

אריאל יקר,

חזרנו מטיול לפרו ואנחנו רוצים להודות לך על תרומתך לחוויה הנהדרת.

ההקשבה לרצונות שלנו, הנעימות, האכפתיות והדאגה לכל פרט הפכו את הטיול למהנה כל כך!! 

תכנון הטיסות, המלונות והטרק היו מושלמים!!

ממליצים עליך בחום!!!

מיכאל ודלית יששכר“

”היי אריאל,
אנחנו רוצים להודות לך על טיול מדהים!
דרום אמריקה נפלאה. הטיול היה מגוון, המדריכים מקצועיים ונעימים. תכנון הטיסות , המלונות. הכל היה מושלם!
ממש הייתה חוויה משפחתית נהדרת! המראנו יחד לפסגות ועכשיו נוחתים לאט לאט.
משפחת ערב“

”תודה והערכה לאריאל ברונשטיין.

אריאל שלום!

ברצוננו להודות לך על תכנון וארגון הטיול לקובה , קוסטה ריקה וגואטמלה. הביצוע היה מעולה. בכל מקום חיכו לנו מדריכים מצוינים ,דוברי אנגלית רהוטה, שדאגו לכל צרכינו. הרכבים היו נוחים והנהגים נחמדים ואדיבים. בתי המלון היו מהודרים ומפנקים ונהנינו מאד מכל מה שהציעו. טיסות הפנים היו נוחות מאד והשרות מעולה.
חזרנו נפעמים ומלאי חוויות מעניינות ומגוונות.
כל הכבוד והמון תודות!
נשמח להיעזר בשירותיך גם בעתיד.

ישראלה שפיר בשם כל חברי קבוצת שפיר.“

אולי יעניין אותך גם

    • שם (*)
    • דוא״ל (*)
    • טלפון (*)